КИЇВ

До суду поступив ще один позов про відміну перевиборів. Від екс-кандидата в мери Києва

0

Окружний адміністративний суд Києва об’єднав в одну справу матеріали позовів депутата Київської міської ради Болислава Андрушенко і Миколи Грабара, колишнього кандидата в мери Києва в 2006 році про незаконність призначення Верховною Радою позачергових виборів мера Києва і Київради.

Таке визначення прийняв голова суду Олег Бачун під час попереднього слухання за позовом Андрушенко, передають «Українські новини».

Суддя повідомив представників сторін, що до суду поступив позов Грабара про незаконність ухвали Ради про проведення позачергових виборів в Києві. У цьому позові Грабар вказав відповідачами Раду, а сторонами - Кабінет Міністрів, Президента, Центральну виборчу комісію, Київську міську територіальну виборчу комісію, Київраду і мера Києва Леоніда Черновецького.

Суддя повідомив, що спочатку суд вирішив відкрити справи за позовом Грабара. Після цього суддя поцікавився у сторін за позовом Андрушенко, чи не проти вони, щоб суд об’єднав матеріали обох позовів. Представник Андрушенко в суді Костянтин Ткаченко і представник Ради в суді заявили, що вважають ці позови такими, що не мають відношення один до одного.

Проте суддя все ж таки вирішив об’єднати їх в одну справу і залучити сторонами у справі Черновецького і Київраду. Разом з тим, юрист Блоку Юлії Тимошенко, присутній на слуханнях, Володимир Пилипенко заявив клопотання про залучення БЮТ третьою стороною на стороні відповідача, тобто Ради, за позовом Андрушенко. Проте суд відмовився залучити БЮТ третьою стороною.

Крім того, представник Ради в суді заявив клопотання, що дана справа за позовом Андрушенко непідсудно Окружному адміністративному суду Києва, а оскаржити постанову Ради в даному випадку можна тільки в Конституційному Суді.

У зв’язку з цим представник Ради попросив суд закрити справу за позовом Андрушенко. У свою чергу, Бачун заявив, що клопотання про закриття справи повинна розглядати колегія суддів, а не він одноосібно. Після цього суддя призначив засідання по розгляду об’єднаної справи на 13:00 11 квітня.

Нагадаємо, Окружний адмінсуд Києва відмовився припинити дію постанови Ради про призначення позачергових виборів мера Києва і Київради.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:55

Под Киевом открыли солнечную электростанцию: появилось видео

16:59

Киевские пограничники задержали разыскиваемых Интерполом террориста и убийцу

16:25

У ТЦ на Печерске провалился асфальт

15:57

Киевский суд вынес приговор живодёру, который издевался над котом

15:29

В Центре занятости Киева сделали важное заявление для военных и переселенцев

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus