КИЇВ

Мерія жорстко контролюватиме в’їзд вантажівок до столиці

0

Київська мерія вважає провокаційними заяви представників Регіональної ради учасників Асоціації міжнародних автоперевізників щодо невиконання розпорядження КМДА про обмеження руху вантажного транспорту дорогами Києва. Про це «Київ.proUA.com» повідомили в Київміськадміністрації, посилаючись на слова першого заступника голови КМДА Дениса Басса.

Міська влада заздалегідь повідомила про це нововведення, проте офіційно до столичної мерії автоперевізники не звертались з претензіями щодо обмеження. За словами Басса, заборона в’їзду вантажного транспорту у певний час – це один із заходів для покращення системи дорожнього руху міста, який сприятиме як підвищенню безпеки руху, так і розвантаженню доріг. Більше того, таке рішення ніяк не суперечить Конституції України, зокрема закону про свободу пересування, а також іншим нормам чи законам. Київ має особливий статус, і його керівництво має право приймати нормативні акти з питань дорожнього руху та його безпеки, контролювати стан доріг тощо. Тим паче, що розпорядження погоджено з усіма відповідними органами.

«Нас підтримує громадськість. Кияни проти того, щоб цілодобово дорогами міста рухались великогабаритні автомобілі, які затримують рух громадського транспорту, спричиняють виникнення заторів. Пересування вантажівок несе загрозу життю як пішоходів, так і водіїв легкових автівок, згадаймо лише масштабну аварію на проспекті Науки, яка не обійшлась без людських жертв», – зазначив Басс.

Наразі столична влада налагоджує співпрацю з ДАІ для регулювання пересування вантажівок містом, вже виготовлено 50 тис. інформативних листівок для водіїв, розпочалось встановлення 33 інформаційних щитів з попередженням заборони руху з 7-ї до 20-ї год. та близько 1 тис. відповідних дорожніх знаків,  проводяться консультації з дорожніми інспекторами тощо. До того ж вже сьогодні готові 486 точок відстою для транзитних авто в межах області.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

15:39

На выходных в столице пройдут традиционные ярмарки

15:17

Киевляне против переименования улицы в честь Джохара Дудаева

14:38

В киевской многоэтажке произошел пожар: погиб мужчина

13:55

В столице пройдет акция «Сдай лампу»

13:27

В Киеве к уборке снега привлечены 300 единиц техники

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus