КИЇВ

Містобудівна рада підтримала проект будівництва комплексу з готелем для Євро-2012

0

Містобудівна рада Києва розглянула проект будівництва торговельно-офісного комплексу з готелем, закладами громадського харчування, приміщеннями розважального призначення та паркінгом на ділянці, обмеженій вулицями Фізкультури, 23-30 та Короленківська, 16-20, 22 у Голосіївському районі. Як повідомили «Київ.proUA.com» в прес-службі КМДА, замовником будівництва виступило ВАТ «ІТТ-ПЛАЗА».

Зараз зазначена ділянка є занедбаною промисловою зоною, що забудована різними складськими приміщеннями. Замовник запропонував рішення, яким передбачається збудувати до Євро-2012 чотиризірковий готель на 220 номерів (саме таке завдання передбачене програмою підготовки міста до чемпіонату) та торгово-офісне приміщення. Це буде комплекс, який включатиме заклади для обслуговування населення та відпочинку.

Як повідомив начальник Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища КМДА Василь Присяжнюк, проектна організація врахувала усі зауваження, висловлені під час минулого розгляду проекту. Делікатним архітектурним рішенням є висотність комплексу, яка не перевищує норм, затверджених Київським міським головою минулого року. Окрім того, замовник подбав про влаштування 9-рівневого паркінгу на 637 місць.

«В цілому ми погодились, що така пропозиція заслуговує уваги, тому вона підтримана членами містобудівної ради. Але замовнику було рекомендовано вирішити усі майново-правові питання, оскільки на цій території – декілька власників складських приміщень. Відповідні приміщення повинні перейти до одного власника, який і взявся за великий комплексний проект. А також на перешкоді реалізації цього проекту стоїть затримка розгляду земельних питань Київрадою. З усім зрозумілих причин Київрада зараз не працює, що стримує реалізацію такого важливого проекту, передбаченого до чемпіонату Європи з футболу», – зазначив Василь Присяжнюк.

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

15:41

В Киеве бесследно исчез 36-летний мужчина

15:15

В Киеве предлагают запретить продажу табачных изделий на остановках

14:19

Киевляне просят пустить больше транспорта с Дарницы до Теремков

13:42

В Киеве улицы от снега расчищают 367 единиц снегоуборочной техники

13:17

В Киеве планируют открыть мемориальный центр Холокоста «Бабий Яр»

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus