КИЇВ

Поштову площу паралізують будівництвом

0

На початку літа рух по Набережно-Хрещатицькій буде обмежений. Це пов`язано з будівництвом естакади у складі нового Гаванського мосту, повідомляє «Деловая столица».

Цей об`єкт, за розрахунками проектантів, дозволить збільшити пропускну спроможність транспортного вузла приблизно на 50%.

На сьогодні робочі вже забрали одну смугу проїжджої частини Набережно-Хрещатицької, звузивши дорогу до п`яти смуг. Найближчими місяцями будівельники займуть ще дві смуги, залишивши тільки одну для руху в бік Петрівки і дві — у напрямі Поштової площі.

Наслідком будівництва стане, як мінімум, піврічна пробка на шляху з Поштової площі на Петрівку. Найближчим часом інженери «Київдормостпроекту» планують затвердити проект естакади, яка забезпечить безперервний рух по Набережно-Хрещатицькой після пуску трафіку по Гаванському мосту в обидва боки.

Нагадаємо, рух по Гаванському мосту в один бік відкритий з кінця минулого року. Але саме відсутність естакади не дозволяє на повну потужність  експлуатувати міст на Рибальській острів.

Будівництво двосмугової монолітної естакади, а також повноцінних з`їздів і заїздів на Гаванський міст, за розрахунками проектантів, дозволить збільшити пропускну спроможність загального транспортного вузла приблизно на 50%. За допомогою естакади транспортники мають намір полегшити заїзд машин, що виїжджають з Поштової площі на Гаванський міст.

Проект і підготовчі роботи із зведення естакади вже практично завершені. За словами директора інституту «Київдормостпроект» Володимира Воробйова, перекладання інженерних комунікацій завершене на 60%, побудований підземний пішохідний перехід під розв`язкою. Повністю закінчити розв`язку планують до кінця 2008 — початку 2009 р.

Основну проблему — обмеження руху по Набережно-Хрещатицькій — спробують вирішити за рахунок переведення частини подільських вулиць на односторонній рух.

Нагадаємо, цього року міська влада заявляла про переведення 32 з них на односторонній рух, зокрема всіх паралельних вулиць Подолу. «Повний перехід Подолу на односторонній рух повинен відбутися на початку осені, а ось частина вулиць від Поштової площі до Верхнього Валу стануть односторонніми вже наприкінці весни — на початку літа, одночасно з обмеженням руху на Набережно-Хрещатицькій», — розповів Воробйов. Шляховики розраховують, що допоможуть розвантажити заблоковану будівництвом ділянку за рахунок інших вулиць. Так, Почайнинська пропускатиме автомобілі у бік Валів, а Волоькая — у напрямі Поштової площі.

 

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

17:26

В Киеве провели обыски в офисе «Новой Почты»

16:30

В Киеве патрульный полицейский помогал пьяным водителям избежать правосудия

15:41

В Киеве бесследно исчез 36-летний мужчина

15:15

В Киеве предлагают запретить продажу табачных изделий на остановках

14:19

Киевляне просят пустить больше транспорта с Дарницы до Теремков

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus