КИЇВ

Скопенко заперечуватиме в суді своє звільнення

0

Голова блоку свого імені Володимир Литвин, призначений у п`ятницю Президентом на посаду в.о. ректора Київського національного університету, розвіяв чутки про те, що він збирається міняти своє депутатське крісло на цю посаду, повідомляє УНІАН.

Щоправда, бути в.о. (до нових виборів ректора) Литвин згоден. "У своїх планах сьогодні не бачу цієї посади. Треба дати можливість колективу університету визначитися, кого б вони хотіли бачити на чолі цього вузу", - сказав він.

Звільнений Віктором Ющенком з посади ректора 72-річний Віктор Скопенко в інтерв`ю "Сегодня" заявив, що вважає указ Президента незаконним і має намір подавати до суду.

"Президент не має взагалі ніякого права ухвалювати подібні рішення, - сказав він. - Всі питання, пов`язані з освітою, - прерогатива Кабміну. Литвин же не має права обіймати посаду ректора, доки є депутатом ВР. Мені самому колись довелося писати заяву про зняття своєї кандидатури як депутата, оскільки хотів залишитися ректором. Хто готував взагалі цей указ?! Я не хочу нікого ображати, але ця людина зовсім не читала закон "Про вищу освіту".

Екс-ректор вважає, що зняття його з посади комусь вигідне. Проте, кому саме не каже.

На питання, хто зараз може скласти йому конкуренцію, пан Скопенко відповів так: "У мене немає конкурентів! Я підписав з Кабміном контракт до 2014 року, його зі мною ніхто не розривав. Я не збираюся працювати до 2014 року, піду раніше. Але щоб так примушувати мене піти - дзуськи!"

 

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

17:26

В Киеве провели обыски в офисе «Новой Почты»

16:30

В Киеве патрульный полицейский помогал пьяным водителям избежать правосудия

15:41

В Киеве бесследно исчез 36-летний мужчина

15:15

В Киеве предлагают запретить продажу табачных изделий на остановках

14:19

Киевляне просят пустить больше транспорта с Дарницы до Теремков

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus