КИЇВ

Катеринчуку відмовили в реєстрації кандидатом в мери

0

Київська міська територіальна виборча комісія відмовила лідеру Європейської партії, депутату Верховної Ради від фракції Блоку «Наша Україна - Народна Самооборона» Миколі Катеринчуку в реєстрації його кандидатом в мери Києва. Таке рішення тервиборчком ухвалив на своєму засіданні, передають «Українські новини».

Причиною відмови стало те, що в своїй заяві Катеринчук не зазначив, що згоден на оприлюднення його біографічних даних і не підписав свою виборчу програму.

Разом з тим голова тервиборчкому Галина Білик пояснила журналістам, що Катеринчук протягом 5 днів може виправити помилки в поданих ним документах на реєстрацію, і тоді тервиборчком повторно їх розгляне і ухвалить відповідне рішення.

Як повідомлялося, Катеринчук виключає зняття своєї кандидатури з виборів мера Києва.

Водночас київська міська територіальна виборча комісія зареєструвала нинішнього мера Києва Леоніда Черновецького кандидатом в мери Києва. Таке рішення тервиборчком ухвалив на своєму засіданні.

Наразі, згідно з календарним планом заходів щодо підготовки і проведення позачергових виборів, територіальна виборча комісія завершила прийом документів на реєстрацію кандидатів в мери Києва і в депутати Київської міської ради.

Тервиборчком продовжить розглядати ті документи на реєстрацію, які були подані кандидатами до 14 квітня включно, і за підсумками їх розгляду - ухвалювати рішення про реєстрацію або про відмову в реєстрації.

Також комісія може приймати уточнені або виправлені документи від кандидатів.

Комісія має ухвалити рішення про реєстрацію кандидата в мери протягом 5 днів з моменту надходження його документів, кандидатів в депутати - протягом 3-х днів.

Таким чином, тервиборчком повинен завершити реєстрацію всіх кандидатів в мери до 20 квітня, всіх кандидатів в депутати - до 18 квітня.

В цілому заяви в комісію про намір брати участь у виборах мера і з проханням видати їм підписні листи надійшли від більш ніж 150 осіб, а про намір брати участь у виборах Київради - від понад 60 партій і блоків.

Раніше тервиборчком вирішив, що документи на реєстрацію кандидати можуть подавати до 15 квітня, проте пізніше вніс зміни до календарного плану і скоротив термін на 1 день, тобто по 14 квітня включно.

Як повідомлялося, виборча кампанія з виборів мера Києва і Київради стартувала 26 березня. Вибори відбудуться 25 травня.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:22

В Киеве водитель на скорости врезался в заправку

16:30

Кличко: Столичные дороги ремонтируют компании, которые могут гарантировать качество и срок эксплуатации

15:26

«Укрзализныця» запустит поезд «Киев-Бердянск-Покровск»

14:48

Киевские спасатели получили новую экипировку

14:04

В Киеве грабители напали с ножом на прохожего ради 20 гривен

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus