КИЇВ

Ющенко поновив Черновецького на посаді мера

0

Президент України Віктор Ющенко поновив Леоніда Черновецького на посаді голови Київської міської держадміністрації, визнавши таким, що втратив чинність указ від 13 березня «Про відсторонення Леоніда Черновецького від виконання повноважень за посадою та проведення службового розслідування». Про це йдеться в указі Глави держави від 15 квітня, текст якого є у розпорядженні «Київ.proUA.com».

Зокрема, таке рішення Ющенко ухвалив, розглянувши результати службового розслідування, проведеного відповідно до указу Президента України від 13 березня, а також беручи до уваги постанову Верховної Ради від 18 березня № 143-VІ «Про призначення позачергових виборів депутатів Київської міської ради та Київського міського голови».

Також Президент постановив взяти до відома результати службового розслідування, проведеного відповідно до його указу від 13 березня «Про відсторонення Л.Черновецького від виконання повноважень за посадою та проведення службового розслідування».

Нагадаємо, 13 березня Ющенко своїм указом усунув Черновецького від виконання обов’язків голови Київміськадміністрації до 28 березня на час службового розслідування, створивши спеціальну комісію.

Указом була створена Комісія, яка мала намір завершити роботу з розслідування невиконання службових обов’язків Черновецьким до 29 березня. Очолив комісію віце-прем’єр-міністр Іван Васюник. Згідно з указом, в 15-денний термін Васюник повинен був доповісти про результати службового розслідування.

Раніше Кабінет Міністрів звернувся до Ющенка з проханням звільнити Черновецького.

Верховна Рада призначила позачергові вибори мера Києва і Київради на 25 травня.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

14:49

Руководитель Деснянской РГА в Киеве назначен незаконно - нардеп

14:27

В КГГА оценили стоимость строительства метро на Троещину

14:13

Под Киевом браконьер уничтожал рыбу из Красной книги

13:55

Между жителями столицы начался спор из-за новогодней елки

13:54

По одной из улиц Соломенского района частично ограничили движение транспорта

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus