КИЇВ

У столиці відзначатимуть 22-гу річницю Чорнобильської катастрофи

0

Київський міський голова Леонід Черновецький затвердив план заходів, пов’язаних із 22-гою річницею Чорнобильської катастрофи. Про це «Київ.proUA.com» повідомили в прес-службі КМДА.

Зокрема, 24 квітня 2008 року передбачено проведення урочистого зібрання громадськості, нагородження відзнаками Київського міського голови учасників ліквідації катастрофи, вручення ордерів на квартири та проведення концертної програми в Колонній залі Київміськадміністрації.

Окрім того, в квітні заплановано провести благодійні концерти, виставки, експозиції, зустрічі з ліквідаторами наслідків аварії в районах міста Києва, відповідно затверджених планів заходів.

Згідно з розпорядженням Леоніда Черновецького, потерпілі від Чорнобильської катастрофи діти 19 квітня 2008 року мають право безкоштовно відвідати Київський зоопарк, а 20 квітня для них буде організовано екскурсію річкою Дніпро на теплоході.

Постраждалим дітям-інвалідам та дітям-напівсиротам у квітні 2008 року столична влада подарує кондитерські набори та полівітаміни. А також діти, яким встановлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою, потерпілі сироти та напівсироти, дружини (або чоловіки) померлих внаслідок катастрофи громадян отримають матеріальну допомогу.

Цього року також заплановано проведення диспансеризації громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, і розроблення відповідних рекомендацій для організації їх лікування та оздоровлення.

Готуються пропозиції щодо відзначення постраждалих державними нагородами, відомчими нагородами МНС та Міністерства у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, Міністерства праці та соціальної політики України та відзнаками Київського міського голови.

Заплановано також вшанування пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи 26 квітня, зокрема, покладання квітів та гірлянд до Меморіального кургану героїв Чорнобиля, поминальний молебень, проведення мітингу-реквієму біля пам’ятного знака «Пам’яті жертв Чорнобиля» у Деснянському районі та «Ритуалу пам’яті» з покладанням вінків та квітів до пам’ятних місць у Шевченківському районі. Також відбудеться Х міжнародний турнір з футболу  «Дзвони Чорнобиля» серед дітей 1993-1994 років народження.

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

17:26

В Киеве провели обыски в офисе «Новой Почты»

16:30

В Киеве патрульный полицейский помогал пьяным водителям избежать правосудия

15:41

В Киеве бесследно исчез 36-летний мужчина

15:15

В Киеве предлагают запретить продажу табачных изделий на остановках

14:19

Киевляне просят пустить больше транспорта с Дарницы до Теремков

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus