КИЇВ

В Маріїнському парку з’явиться ще один житловий будинок

0

Біля скандальної 22-поверхової висотки на схилах по вулиці Грушевського, 9-а, яку так і не урізали до 15 поверхів, вирили новий котлован, повідомляє «Сегодня».

За словами автора проекту Сергія Бабушкіна, це "друга черга будівництва житлового комплексу з діловим і культурним центром і підземною автостоянкою" (так повністю називається будинок, який в народі охрестили "Маріїнським монстром"). Риють котлован під житловий будинок — одну з частин комплексу. "Проект цей я закінчив кілька років тому, тому не пам`ятаю навіть точно, скільки там буде поверхів — 6 чи 8", — говорить Бабушкін. Судячи з проекту, який представлений на фото, там буде 9 поверхів у нижніх секціях і 11 - у високій.

Почали будувати скандальний будинок чотири роки тому. Окрім житла, в проекті були заплановані ресторан і фітнес-центр. Буде це в будинку або ж обмежаться тільки дорогущими квартирами — "найвагомішими" за ціною в Україні, поки що невідомо (суми за апартаменти перевищують $7 мільйонів). У компанії, яка зводить будинок, підтвердили, що приступили до другої черги і зводять житло, проте подробиці не розголошують.

Нагадаємо, за проектом, в будинку на Грушевського, 9-а мало бути 15 поверхів посередині і по 9 збоку. Але вимахали 22 і 15. Столичні архітектори забили на сполох, адже навантаження на схили ще більше зросло, проте марно. Реакція з`явилася в травні 2005-го, коли Президент Віктор Ющенко заявив, що будинок потрібно знести. Але у результаті вирішили, що проект потрібно переробити і знизити до 15 поверхів. Проте будинок ні знижувати, ні тим більше зносити ніхто не збирається і майже всі квартири, у тому числі і на "спірних" поверхах, уже продані. Перші мешканці зможуть заїхати туди вже цього літа .

За словами начальника ГУ охорони культурної спадщини Руслана Кухаренка, комплекс на Грушевського — зразок безсилля влади, коли за нашими законами знести будинок на схилах в парку нереально. Кухаренко каже, що на схилі, де ведеться будівництво, існує небезпека обвалів. Забудовники запевняють, що все укріплюють.

 

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

14:49

Руководитель Деснянской РГА в Киеве назначен незаконно - нардеп

14:27

В КГГА оценили стоимость строительства метро на Троещину

14:13

Под Киевом браконьер уничтожал рыбу из Красной книги

13:55

Между жителями столицы начался спор из-за новогодней елки

13:54

По одной из улиц Соломенского района частично ограничили движение транспорта

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus