КИЇВ

"Пора" закликає киян отримувати максимальну вигоду від виборчої кампанії

0

Всеукраїнська громадська організація "Громадянська кампанія "Пора" закликає киян отримувати максимальну вигоду під час виборчої кампанії з виборів мера Києва і Київської міської ради.

Про це журналістам сказали лідери "Пори" Євгенй Золотарьов, Андрій Юсов і Сергій Пантюк, повідомляють «Українські новини».

"Я закликаю всіх розумних киян максимально використовувати виборчу кампанію для своєї вигоди", - сказав Золотарьов.

На його думку, під час виборчої кампанії політики більше схильні роздавати обіцянки і виконувати їх, а городяни повинні цим скористатися і максимально за рахунок політиків облаштувати дитячі майданчики, парковки і озеленювати свої мікрорайони.

При цьому лідери "Пори" заявили, що позачергові вибори мера і Київради стануть для городян черговою ілюзією, оскільки реального вибору у них немає.

У зв`язку з цим "Пора" вирішила організувати "Кампанію розумних киян "Не вірю!".

За словами Юсова, мета цієї кампанії - пояснити киянам, що під час виборів відбудеться не зміна системи влади, а зміна влади під конкретну людину, тоді як корупційні схеми, перевантаженість транспортної інфраструктури міста й інші господарські проблеми залишаться.

"Пора" сподівається, що розумні кияни це розуміють, і тому максимально ігноруватимуть вибори, щоб не розчаровуватися, дізнавшись їх підсумки.

Юсов повідомив, що кампанія "Не вірю!" супроводжуватиметься вуличними акціями, проте є малобюджетною, а її учасником може стати будь-який киянин, який не є кандидатом у мери або в депутати.

Також він підкреслив, що метою кампанії не можна вважати спробу зниження явки виборців у день виборів.

Проте він не виключив, що багато городян проігнорують вибори аж до нез`явлення, і низька активність на виборчих дільницях стане ляпасом для всіх політиків, що беруть участь у виборах.

"Пора" повідомила Міністерство юстиції, що не збирається офіційно реєструвати кампанію "Не вірю!" і створювати згодом на її основі політичну партію.

Крім того, Пантюк закликав діячів мистецтва відмовлятися від участі в замовних концертах на користь будь-кого з кандидатів.

Як повідомлялось, за станом на 16 квітня Київська міська територіальна виборча комісія зареєструвала 48 кандидатів у мери Києва.

Верховна Рада призначила позачергові вибори мера Києва і Київради.

Вони заплановані на 25 травня.

 

 

 

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

18:15

В столице растет количество заболевших гриппом

17:30

В Киеве открылась ежегодная выставка "Солнечная Пасха"

16:15

Завтра в столице ограничат движение по Северному мосту

15:30

Киевлянка потеряла автомобиль в сугробе снега

14:45

На Печерске из вентиляции спасли енота

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus