КИЇВ

На території Жовтневої лікарні поновлять будівництво?

0

У среду,16 квітня, Шевченківський районний суд Києва відмовив в задоволенні позовних вимог громадян В.Березовського і В.Бараша, котрі протестують проти будівництва компанією «Житлобуд» житлового будинку по вул. Шовковичній, 39/1 (на території Олександрівської (Жовтневої) лікарні). 

Про це повідомляє «Сегодня» з посиланням на прес-службу компанії «Житлобуд».

Як зазначається в повідомленні, 12 березня ц.р. позивачі звернулися в Шевченківський райсуд із заявою про визнання недійсним і відміну рішення Київської міської ради від 10 липня 2003 року, яким ТОВ «Житлобуд» була виділена під забудову земельна ділянка площею 0,06 га.

У судовому засіданні, окрім позивачів і представників компанії «Житлобуд», взяли участь представники КМДА, Інституту фізіології імені О.Богомольця НАН України, Олександрівськой клінічної лікарні.

За даними прес-служби, судом було встановлено, що при відведенні земельної ділянки Київрадою попереднього скликання не було допущено ніяких порушень законодавства, а проект відведення ділянки був розроблений відповідно до встановлених вимог.

У повідомленні також наголошується, що суд окремо досліджував питання наявності якихось відомостей про масові поховання померлих в XIX-XX століттях під час епідемії чуми на території Олександрівської клінічної лікарні.

«З`ясувалося, що за наслідками всіх експертиз проб ґрунту (буріння проводилося на глибині від 1 до 34 метрів), які проводилися як вітчизняними, так і американськими ученими, ніяких підтверджень наявності в ґрунті збудників інфекцій виявлено не було», - говориться в повідомленні.

Нагадаємо, що Прем`єр-міністр України Юлія Тимошенко обіцяла відновити сад на території Жовтневої лікарні Києва, де велося будівництво житлового будинку.

За повідомленням першого віце-прем`єр-міністра України Олександра Турчинова, 28 березня ц.р. ТОВ «Фінансово-будівельна компанія «Житлобуд» в односторонньому порядку ухвалило рішення зупинити будівництво житлового будинку по вулиці Шовковичній, 39/1-А в м. Києві (на території Жовтневої лікарні).

Київський міський голова Леонід Черновецкий зупинив будівництво житлового будинку на території Олександрівської (Жовтневої) клінічної лікарні у зв`язку з виявленими порушеннями, підписавши відповідне розпорядження від 31 березня 2008 року.

На думку депутата Київської міської ради, лікаря Ольги Богомолець, заборона будівництва на території Олександрівської (колишньої Жовтневої) клінічної лікарні Києва нелегітимна до рішення сесії Київради.

 

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:22

В Киеве водитель на скорости врезался в заправку

16:30

Кличко: Столичные дороги ремонтируют компании, которые могут гарантировать качество и срок эксплуатации

15:26

«Укрзализныця» запустит поезд «Киев-Бердянск-Покровск»

14:48

Киевские спасатели получили новую экипировку

14:04

В Киеве грабители напали с ножом на прохожего ради 20 гривен

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus