КИЇВ

Влада Києва наполегливо бореться з «однорукими бандитами»

0

Вчора Київський міський голова Леонід Черновецький знищив тисячний по рахунку гральний автомат, який був вилучений під час рейду з перевірки діяльності ігрового бізнесу в столиці. Про це інформує «Газета по-киевски».

«Сьогодні ми ліквідували 1000-й гральний автомат, конфіскований в результаті спільних рейдів робочих груп, куди входять представники управлінь МВС, МНС, райдержадміністрацій і КМДА. Нагадаю, що Київ першим оголосив війну нелегальному гральному бізнесу, який викликає у столичної молоді небезпечну залежність, і, крім того, сприяє зростанню злочинності в молодіжному середовищі. Також хочу нагадати, що за час моєї роботи я не підписав жодного розпорядження про відкриття грального закладу», – заявив Черновецький.

Градоначальник також повідомив, що минулого року київській владі вдалося прибрати всі гральні автомати, які були розміщені по сусідству зі школами і дитсадками. Крім того, за словами мера, зараз на стадії розробки проект винесення всіх гральних закладів із центральних районів столиці, а в перспективі – винесення подібних закладів за 30-кілометрову зону під Києвом.

«Міська влада продовжує в межах своєї компетенції боротися з нелегальним гральним бізнесом у Києві. Проте Кабмін досі не визначив порядку сертифікації ігорного обладнання. У зв`язку з цим сертифікація гральних автоматів обмежується тільки тим, що вони класифікуються, як електроприлади, і вся процедура зводиться лише до правил безпечного користування автоматами. Відсутність належної сертифікації грального обладнання дає можливість завозити до України гральні автомати низької якості, які дозволяють здійснювати шахрайство із коштами громадян, особливо неповнолітніх осіб і молоді», – сказав Черновецький.

Нагадаємо, Київ – єдине місто в Україні, в якому міські влада затвердила ліцензійні умови, що регламентують діяльність гральних закладів. За  час боротьби з нелегальним гральним бізнесом у столиці було проведено більше 2 тис. перевірок гральних закладів, складено більше ніж 300 протоколів про адміністративні порушення, опломбовано більше 2 тис. ігрових автоматів і близько однієї тисячі демонтовано.

 

 

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

17:26

В Киеве провели обыски в офисе «Новой Почты»

16:30

В Киеве патрульный полицейский помогал пьяным водителям избежать правосудия

15:41

В Киеве бесследно исчез 36-летний мужчина

15:15

В Киеве предлагают запретить продажу табачных изделий на остановках

14:19

Киевляне просят пустить больше транспорта с Дарницы до Теремков

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus