КИЇВ

Довгий закликає нардепів - кандидатів у депутати Київради скласти мандати

0

Член Блоку Леоніда Черновецького, секретар Київради Олесь Довгий закликає народних депутатів України - кандидатів у депутати Київської міської ради на дочасних виборах - попередньо скласти свої мандати у Верховній Раді України. Як повідомили «Київ.proUA.com» у прес-службі Київради, про це він заявив в інтерв’ю журналістам.

За його словами, присутність народних депутатів України у передвиборчих списках деяких політичних сил „спотворює саму суть місцевих виборів”. „Невідомо, на кого розрахована політична технологія, коли на депутатські мандати у міській раді претендують люди, які не збираються там працювати. Це, принаймні, аморально, бо є спробою ошукати виборців. Дехто з парламентарів прагне за своїми спинами провести до Київради людей, які нічого доброго для громади не зробили. Це - відвертий прояв неповаги до київської громади”, - наголосив Олесь Довгий.

На переконання секретаря Київради, робота кожного депутата міської ради - це щоденна копітка праця в комісіях, напрацювання конкретних рішень, спрямованих на поліпшення життя громадян, на забезпечення безперебійного функціонування господарського комплексу міста, особливо такого мегаполісу, яким є Київ. Тому, зазначив Довгий, „сьогодні, коли вибори вступили у свою активну фазу, народні депутати України з БЮТ та інших політичних сил, які є кандидатами в депутати Київради, повинні визначитися з місцем своєї майбутньої роботи, чесно про це заявити та скласти свої мандати у Верховній Раді”.

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

18:15

Киевская городская электричка переходит на летнее время

17:36

В добрые руки: в Киеве будут бесплатно раздавать котиков

17:08

Сухо и солнечно: погода на выходных в Киеве

16:58

В Киеве открылась выставка «Вокруг угла»

16:56

В Киеве перекроют все три моста через Днепр

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus