КИЇВ

На перетині проспекту Перемоги і Воровського встановили відеоспостереження

0

Комунальне підприємство "Київдорсервіс" встановило відеоспостереження на перетині проспекту Перемоги і вулиці Воровського в Шевченківському районі Києва.

Про це журналістам повідомив директор "Київдорсервісу" Василь Стус, інформують «Українські новини».

"Камери вже підключили, і на комп`ютері ми можемо бачити поточну ситуацію", - сказав Стус.

Система відеоспостереження на цьому перехресті складається з двох світлофорів і двох відеокамер. Вартість системи становить, за словами Стуса, близько 250 тис. гривень, зокрема однієї відеокамери - близько 60 тис. гривень.

Стус додав, що система відеоспостереження на перетині проспекту Перемоги і Воровського - це вже 14-й комплект відеоспостереження, встановлений на території міста.

За його словами, перехрестя на проспекті Перемоги необхідно було обладнати відеоспостереженням через його завантаженість, масові порушення водіями правил дорожнього руху і часті випадки наїзду на пішоходів.

Крім того, перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Денис Басс повідомив, що підприємство до червня встановить на цьому перехресті інформаційне табло, яке повідомлятиме водіям про ситуацію із заторами в центрі міста, щоб вони могли уникнути їх.

Київміськадміністрація разом з Державною автомобільною інспекцією в Києві доопрацьовує автоматизовану систему управління дорожнім рухом, щоб відеоспостереження, встановлене на перехрестях в рамках системи, окрім загальної ситуації на перехрестях, фіксувало ще і номерні знаки машин. Це дасть можливість визначати порушників правил дорожнього руху, а також фіксувати викрадені машини.

Нагадаємо, "Київдорсервіс" має намір встановити 93 комплекти відеоспостереження за транспортними потоками на 12 магістралях міста в 2008 році.

 

 

 

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

15:41

В Киеве бесследно исчез 36-летний мужчина

15:15

В Киеве предлагают запретить продажу табачных изделий на остановках

14:19

Киевляне просят пустить больше транспорта с Дарницы до Теремков

13:42

В Киеве улицы от снега расчищают 367 единиц снегоуборочной техники

13:17

В Киеве планируют открыть мемориальный центр Холокоста «Бабий Яр»

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus