КИЇВ

Федур вважає абсурдним позов Кличка до Черновецького

0

Адвокат Андрій Федур називає абсурдним адміністративний позов кандидата на посаду Київського міського голови Віталія Кличка до кандидата у столичні мери Леоніда Черновецького. Про це «Київ.proUA.com» повідомили в прес-службі блоку Черновецького.

Представник Черновецького в суді Федур сказав: «Жодних протиправних дій Леонід Черновецький не вчиняв. Адже всі кандидати в мери повідомили про те, що вони йдуть на вибори. Чому це не можна було робити Черновецькому? Він не використовував приміщення, не залучав до проведення будь-якої агітації своїх підлеглих. Матеріалів, якими б обґрунтовувалася позивна заява наших опонентів, я не побачив».

Адвокат порівняв ситуацію, що склалася в суді, з боксом: «Мабуть, усі сміялися б з ситуації, якби був призначений боксерський бій за титул чемпіона світу з якоїсь версії, а один з учасників не вийшов на ринг для чесної боротьби і звернувся до суду, щоб його конкурента не випустили на ринг».

«Чомусь вважають, що така «відверта» боротьба за голоси виборців може використовуватися тут, - зауважив А.Федур. – Адже подібних позовів у суді є кілька. Зрозуміло, що їх мета - зняти Черновецького з виборчих перегонів як на посаду міського голови, так і на депутата Київради. Мабуть, у наших опонентів є певні перестороги, що вони не виграють у Черновецького. Адже чинний міський голова не пішов по судах оскаржувати постанову Верховної Ради про оголошення дострокових виборів. Тепер його опоненти шукають будь-які приводи, щоб зняти його з перегонів». Федур прогнозує, що це не останній подібний позов.

Нагадаємо, сьогодні, 21 квітня, Окружний адміністративний суд Києва розпочинає розгляд позову Кличка до Л.Черновецького. Позов було подано 18 квітня.

За даними прес-служби Блоку Кличка, фактом, який змусив В.Кличка звернутися до суду, стало проведення 15 квітня брифінгу Л.Черновецького у приміщенні КМДА.

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

18:26

Правозащитники вступились за цыган с Лысой горы

17:53

В Киеве завтра перекроют Южный мост и Харьковский путепровод

17:32

Небольшой дождь: погода на 25 апреля

16:57

Киевлян приглашают на пикник-пати в парк «Феофания»

16:18

Киевские власти прокомментировали возможное подорожание проезда в городском транспорте

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus