КИЇВ

В столиці почали масово реєструвати домашніх тварин

0

 

Показник реєстрації домашніх тварин в столиці зріс на 70% після затвердження у жовтні минулого року Правил утримання домашніх собак та котів на території Києва. Про це «Київ.proUA.com» повідомили в прес-службі КМДА з посиланням на заступника голови Київміськадміністрації Ірени Кільчицької.

Зокрема, за жовтень-березень 2006-07 років на облік поставлено 1 тис. 440 собак, а за аналогічний період 2007-08 років – 2 тис. 247.

«Ми прагнемо привчити власників домашніх тварин дбати про своїх улюбленців належним чином та відповідати як за їхній стан здоров’я, так і за безпеку перебування поряд з іншими мешканцями міста. Адже реєстрація тварин забезпечує і проведення протиепідемічних заходів, наприклад, щеплень від сказу, і вирішення проблемних питань, пов’язаних з конфліктними ситуаціями щодо утримання домашніх тварин у місті. Наразі ми спостерігаємо позитивний результат роботи столичної влади у цій сфері, адже  динаміка показників реєстрації тварин постійно зростає», – зазначила Кільчицька.

За її словами, почастішала також практика страхування відповідальності власників за заподіяну тваринами шкоду. З 25 жовтня минулого року фахівцями КП «Центр ідентифікації тварин» було оформлено 558 договорів обов`язкового страхування відповідальності власників собак. Окрім того, перевірено ступінь безпечності та адаптованості в умовах міста у 88 собак, які класифіковані як потенційно-небезпечні.

Також здійснюються заходи з електронної ідентифікації тварин, розглядаються звернення громадян з питань утримання та поводження з тваринами, проводяться перевірки за повідомленнями про правопорушення у цій сфері. Для виявлення безвідповідальних власників собак, які ігнорують встановлені правила утримання та вигулювання домашніх тварин, за останні півроку фахівцями Центру ідентифікації тварин разом з працівниками міліції, жеків та інших структур було проведено 322 рейди та притягнуто до адміністративної відповідальності 184 правопорушника.

З початку цього року впроваджено систему спільного прийому власників тварин працівниками Центру та ветеринарами, що створило можливість не тільки оформити реєстраційні документи на тварину, але й зробити їй необхідні обов`язкові щеплення.

Нагадуємо, що працює офіційний веб-портал Центру ідентифікації тварин, www.cipets.kiev.ua, де можна знайти відповіді на усі запитання, пов’язані з утриманням домашніх улюбленців. Крім того, у Центрі систематично проводяться консультації, наради та засідання робочих груп із зацікавленими підприємствами, установами та громадськими організаціями.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

15:23

В центре столицы произошло ДТП: образовалась пробка

14:28

Borns выступит с концертом в Киеве

14:23

В Киеве предлагают запретить размещение ломбардов в жилых домах

13:47

В столице за сутки из-за гололеда пострадало более 60 человек

13:45

В Киеве подорожал проезд в 19 маршрутках: полный список

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus