КИЇВ

Довгий: Політичні опоненти Черновецького використовують суди у власних інтересах

0

Секретар Київради, член Блоку Леоніда Черновецького Олесь Довгий заявив, що цілком очевидним є факт, що сьогодні політичні опоненти діючої міської влади за допомогою судів прагнуть відволікти команду Леоніда Черновецького від активної виборчої кампанії, сподіваючись на те, що такий крок принесе для них бажані результати. Про це «Київ.proUA.com» повідомили в прес-службі КМДА.

«Протягом усього часу виборчої кампанії соціологічні дослідження підтверджували високий рівень довіри киян до нинішнього мера столиці та до Блоку Леоніда Черновецького, - сказав Довгий. - Без сумніву, це викликало паніку в таборі наших опонентів. І сьогодні у своїй боротьбі проти Леоніда Михайловича та його команди вони вдаються до безпрецедентного використання брудних політичних технологій та чорного піару», - додав він.

За словами Довгого, своєрідним нововведення київської кампанії стало широке використання судових позовів. Він нагадав, що, з одного боку, Віталій Кличко використовує трибуну судових засідань для власної самореклами та безпідставних звинувачень на адресу нинішньої київської влади. «З іншого, Олександр Турчинов, який намагається сховати за судовим рішенням свою причетність до скандальних забудов у місті Києві через позов до суду на Ірену Кільчицьку», - сказав секретар Київради.

«Але вже той факт, що ця судова тяганина розпочинається нашими опонентами саме у період виборчої кампанії, свідчить про те, що її ініціатори зовсім не прагнуть встановити справедливість. Навпаки, судову гілку влади намагаються використати у своїх політичних інтересах, всупереч чинному законодавству та нормам правосуддя», - вважає Довгий.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

15:23

В центре столицы произошло ДТП: образовалась пробка

14:28

Borns выступит с концертом в Киеве

14:23

В Киеве предлагают запретить размещение ломбардов в жилых домах

13:47

В столице за сутки из-за гололеда пострадало более 60 человек

13:45

В Киеве подорожал проезд в 19 маршрутках: полный список

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus