КИЇВ

Порушили кримінальну справу за фактом самовільного будівництва в "Сирецькому гаю"

0

 Прокуратура Києва порушила кримінальну справу за фактом самовільного будівництва підприємством "Компанія Імперіал Будсервіс" будівель і споруд на самовільно зайнятій земельній ділянці в парку "Сирецкий гай" в Києві.

Про це говориться в повідомленні прес-служби прокуратури, інформують «Українські новини».

За даними прес-служби, в ході прокурорської перевірки було встановлено, що підприємство "Компанія Імперіал Будсервіс" в зоні зелених насаджень "Сирецького гаю" на перетині вулиць Білецкої і Піхотної самовільно без оформлення відповідних документів зайняла земельну ділянку площею 1,6 га.

Всупереч нормам містобудування і природоохоронного законодавства, на цій ділянці без проектної документації і дозволу на виконання будівельних робіт компанія почала спорудження будинків, внаслідок чого були знищені зелені насадження, знятий родючий шар ґрунту, в зв`язку з чим державі завдано збитків на суму більше ніж 160 тис. гривень.

Наразі всі будівельні роботи на цій земельній ділянці припинені.

Справа порушена за статтею 197-1 Кримінального кодексу (самовільне зайняття земельної ділянки і самовільне будівництво).

Прес-служба відзначає, що Київська природоохоронна прокуратура вже розслідує порушену 1 квітня кримінальну справу проти директора з капітального будівництва ТОВ "Компанія Імперіал Будсервіс", який без дозвільної документації дав вказівку проводити підготовчі роботи зі спорудження житлових будинків на ділянці в "Сирецькому гаї", внаслідок чого були самовільно викопані котловани, знесені зелені насадження і встановлена огорожа на території парку.

Тоді сума збитків, завданих державі, склала 84 тис. гривень.

За своїм призначенням парк є природоохоронною рекреаційною зоною, на території якої забороняється будь-яка діяльність, що загрожує її збереженню.

 

 

 

 

 

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

19:26

В столице прямо посреди улицы похитили женщину

18:54

Обвал новостроя в Киеве: застройщик объяснил причины

18:19

Российский рэпер хочет выступить в Киеве, несмотря на запрет СБУ

17:47

Похищение журналиста в Киеве вызвало акции протеста в Жулянах

17:14

Не просто развлечения: в "минировании" Киева нашли "русский" след

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus