КИЇВ

На комунальному транспорті діятиме новий порядок розміщення реклами

0

Столична влада вирішила питання щодо занижених цін на розміщення реклами на комунальному транспорті. Про це «Київ.proUA.com» повідомили в прес-службі КМДА, посилаючись на слова першого заступника голови Київміськадміністрації Дениса Басса. Київський міський голова Леонід Черновецький підписав розпорядження про розміщення реклами на транспорті комунальної власності м. Києва.

За словами Басса, впроваджено новий прозорий порядок, що спрощує систему отримання необхідних погоджень на розміщення реклами на транспорті та забезпечує належний контроль фінансових потоків, зокрема прибутку від реклами. Очікується зростання доходів комунальних підприємств транспорту від розміщення реклами щонайменше в 1,4 рази порівняно з минулими роками. Окрім того, обсяги соціальної реклами буде збільшено на 10-15%. 

Згідно з розпорядженням, при Головному управлінні транспорту передбачено створити комісію з питань розміщення реклами на транспорті, яка готуватиме висновки щодо надання необхідних погоджень та виконуватиме інші повноваження, передбачені порядком розміщення реклами на муніципальному транспорті.

 

 

 

 

 

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

18:15

В столице растет количество заболевших гриппом

17:30

В Киеве открылась ежегодная выставка "Солнечная Пасха"

16:15

Завтра в столице ограничат движение по Северному мосту

15:30

Киевлянка потеряла автомобиль в сугробе снега

14:45

На Печерске из вентиляции спасли енота

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus