КИЇВ

Федур: Рішення суду на користь Черновецького – перемога здорового глузду

0

Проводячи брифінг 15 квітня, Леонід Черновецький не використовував адмінресурс. Про це говориться в рішенні Київського окружного адміністративного суду за позовом кандидатів на посаду київського міського голови Віталія Кличка та Володимира Шпаковича до Леоніда Черновецького.
Про це «Київ.proUA.com» повідомили в прес-службі Блоку Черновецького.
«Позивних вимог жодного з позивачів суд не задовольнив», - зауважив у коментарі журналістам по закінченні судового засідання відомий український адвокат, представник Леоніда Черновецького в суді Андрій Федур.
Він нагадав, що позивачі просили суд визнати неправомірними дії Черновецького, що буцімто чинний мер проводив передвиборчу агітацію, використовуючи службове становище.
«Судом встановлено, що таких фактів не було. Суд відхилив позивні вимоги представника Віталія Кличка щодо визнання неправомірних дій Леоніда Черновецького, як і вимоги ще одного кандидата в столичні мери Володимира Шпаковича, який взагалі вимагав скасувати реєстрацію Леоніда Черновецького», - наголосив Федур.
«Таким чином, моя позиція, що Леонід Михайлович Черновецький як кандидат на посаду київського міського голови не допустив жодних правопорушень, не використовував свого службового становища, підтвердилася судовим рішенням», - підкреслив адвокат.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

19:26

В столице прямо посреди улицы похитили женщину

18:54

Обвал новостроя в Киеве: застройщик объяснил причины

18:19

Российский рэпер хочет выступить в Киеве, несмотря на запрет СБУ

17:47

Похищение журналиста в Киеве вызвало акции протеста в Жулянах

17:14

Не просто развлечения: в "минировании" Киева нашли "русский" след

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus