КИЇВ

Черновецький: «Політичним пустословам не вдасться дестабілізувати ситуацію у столиці»

0

Сьогодні Київський міський голова Леонід Черновецький заявив, що судові тяжби, затіяні його опонентами, свічать про їхню невпевненість і слабку позицію. Про це «Київ.proUA.com» повідомили в прес-службі Блоку Черновецького.

«Зараз усі мої опоненти з виборів намагаються самоствердитися за мій рахунок. Недолік своєї популярності у киян вони намагаються компенсувати, затіваючи всілякі судові тяжби. При цьому зали суду для них стають мало не єдиним методом привернення уваги до своїх нескромних персон», - заявив Леонід Черновецький.

«Судові розгляди, затіяні Віталієм Кличком з дрібних і вигаданих приводів, говорять про його слабку та невпевнену позицію у період виборів. Мені соромно, що людина з такими великими біцепсами,  яка називає себе борцем за правду, займається звичайним кляузництвом. Це просто неспортивна поведінка. З такого боку ні я, ні тисячі українських уболівальників його ніколи не знали», - відзначив мер Києва.

 «Це біда, коли в списках кандидатів у депутати Київради знаходяться найкрупніші незаконні забудовники Києва. Зараз більшість незаконних забудов, які направлені проти киян і знищують зелені зони, дитячі та спортивні майданчики, контролюють крупні забудовники, які ховаються у партійних списках БЮТ і Блоку Кличка. Їхні мотиви зрозумілі: захопити владу в Києві для того, щоб, користуючись безкарністю і безконтрольністю, ухвалювати рішення у Київраді в своїх інтересах», - заявив Черновецький.

Мер Києва підкреслив, що чим ближче день виборів, тим частіше його суперники вдаються до різного роду політичних технологій.

«Ці люди готові спекулювати навіть на київських соціальних програмах, які були прийняті задовго до оголошення позачергових виборів. Це говорить про їхню безпринципність і низьку політичну культуру», - підкреслив Київський міський голова.

Він також підкреслив, що всілякі судові розгляди не зможуть відволікти його від виконання обов`язків з управління містом.

«У нас у Києві багато роботи. Це і соціальні програми, і оновлення громадського транспорту, і будівництво метро, і багато іншого. Всіма цими питаннями займається київська влада, а не політичні пустослови, які хочуть будь-якими шляхами, навіть використовуючи судові органи, дестабілізувати ситуацію у столиці. Їм це не вдасться», - заявив Леонід Черновецький. 

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

18:15

В столице растет количество заболевших гриппом

17:30

В Киеве открылась ежегодная выставка "Солнечная Пасха"

16:15

Завтра в столице ограничат движение по Северному мосту

15:30

Киевлянка потеряла автомобиль в сугробе снега

14:45

На Печерске из вентиляции спасли енота

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus