КИЇВ

Пилипишин обіцяє нове житло мешканцям пошкодженого будинку на Жилянській

0

Голова Шевченківського району, кандидат у мери Києва Віктор Пилипишин повідомив про купівлю 14 квартир для мешканців будинку по вулиці Жилянській, 120-Б, які у серпні 2007 року через сусіднє будівництво залишилися без даху над головою. Про це він повідомив сьогодні на прес-конференції у стінах Шевченківської держадміністрації, повідомила «Київ.proUA.com» прес-служба Пилипишина.

«Впевнений, що ми сьогодні маємо унікальний прецедент, коли районна влада, спільно з мешканцями, не лише заблокувала незаконне будівництво на Жилянській, але й розпочала компенсувати постраждалим їхні втрати і надала нове житло, – відзначив Віктор Пилипишин. – Ми послідовно відстоювали інтереси постраждалих громадян протягом дев’яти місяців. Я особисто звертався у різні владні інстанції і, нарешті, досяг того, що 14 квітня вхід на будівельний майданчик на Жилянській був забетонований. Тепер в оперативному порядку ми вирішуємо проблему забезпечення мешканців житлом. Уже в середині травня 14 сімей зможуть відсвяткувати новосілля. Але на цьому ми не зупинимося. Незабаром ми придбаємо ще 17 квартир і, таким чином, дамо змогу всім мешканцям переселитися з готелю до власного помешкання».

Також Пилипишин повідомив, що влітку 11 дітей, які на момент аварії мешкали у будинку по вул. Жилянській, зможуть за рахунок районної влади відпочити в оздоровчому санаторії, який оберуть батьки.

Нагадаємо, що у серпні 2007 року в результаті будівельних робіт будинок по вулиці Жилянській, 120-Б опинився в аварійному стані. З ініціативи Пилипишина район оплатив проживання постраждалих мешканців у готелі. У бюджеті Києва на 2008 рік було передбачено 25 млн. грн. на житлове будівництво та придбання житла для постраждалих мешканців.

3 квітня прокуратура Шевченківського району постановила приєднати будівельний майданчик до списку речових доказів у кримінальній справі про будівництво на вулиці Жилянській.

14 квітня Пилипишин спільно з мешканцями Жилянської заблокував незаконне будівництво. Водночас проводилася робота із закупівлі житла для постраждалих. 21 квітня був проведений тендер на закупівлю, на сьогодні вже придбано 14 квартир.

 

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

15:39

На выходных в столице пройдут традиционные ярмарки

15:17

Киевляне против переименования улицы в честь Джохара Дудаева

14:38

В киевской многоэтажке произошел пожар: погиб мужчина

13:55

В столице пройдет акция «Сдай лампу»

13:27

В Киеве к уборке снега привлечены 300 единиц техники

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus