КИЇВ

При київських школах створять безкоштовні гуртки за інтересами

0

Вчора голова фракції Блоку Леоніда Черновецького в Київраді Денис Комарницький заявив, що одним із пріоритетних напрямків діяльності Блоку стане створення безкоштовних дитячих гуртків при київських школах. Про це повідомляє «Газета по-киевски».

На думку Комарницького, така програма абсолютно реалістична і може бути впроваджена в стислі терміни.

«Діти займатимуться безкоштовно, оскільки за рахунок відповідних бюджетних відрахувань будуть профінансовані муніципальні доплати для викладачів, які вестимуть гуртки. Це будуть або вчителі тих самих шкіл, або запрошені фахівці з інших учбових закладів. Для того, щоб створити ефективну систему організації дозвілля київських школярів, ми вже запланували виділити з міського бюджету необхідну суму», – заявив він.

Гуртки, які передбачається організувати, зможуть, за словами Комарницького, відвідувати як учні відповідних шкіл, так і діти, які живуть поряд. Спрямованість гуртків (спортивні секції, гуртки для розвитку певних навиків або поглиблення знань в певній галузі) визначать батьківські комітети.

«Для нормальної роботи спортивних секцій, які входитимуть у створювану мережу гуртків, з міського бюджету будуть також виділені кошти на облаштування спортивних майданчиків. Як батько двох маленьких синів, я знайомий з процесом виховання дітей на власному досвіді. І упевнений – реалізація запропонованої Блоком Леоніда Черновецкого програми дійсно дозволить уберегти дітей від згубного впливу вулиці, забезпечивши необхідні умови для їхнього духовного, інтелектуального і фізичного розвитку», – сказав Комарницький.

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

18:15

В столице растет количество заболевших гриппом

17:30

В Киеве открылась ежегодная выставка "Солнечная Пасха"

16:15

Завтра в столице ограничат движение по Северному мосту

15:30

Киевлянка потеряла автомобиль в сугробе снега

14:45

На Печерске из вентиляции спасли енота

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus