КИЇВ

Київський тервиборчком визначив, кому і де друкуватися та виступати

0

Київська міська територіальна виборча комісія визначила черговість надання ефірного часу для агітації і друкування виборчих програм учасникам виборів мера Києва і Київської міської ради. Таке рішення тервиборчком ухвалив на своєму засіданні у четвер, 24 квітня, передають «Українські новини».

Розподіл черговості надання ефірного часу і друкування програм відбувався на підставі результатів жеребкування.

Представник тервиборчкому або довірена особа учасника виборів діставали з непрозорого барабана кульку з номером, що означав черговість.

Загальна кількість кульок - 116, тобто 79 кандидатів в мери Києва і 37 партій і блоків - учасників виборів до Київради.

Таким чином, кандидат у мери Києва Віталій Кличко отримав право бути 8-м в ефірі, Олександр Турчинов - 40-м, Віктор Пилипишин - 116-м, Леонід Черновецький - 83-м, Олександр Омельченко - 65-м, Микола Катеринчук - 112-м, а Василь Горбаль - 76-м.

Блок Віталія Кличка отримав право виступити в ефірі 87-м, Блок Литвина - 107-м, блок «Наша Україна - Народна самооборона» - 99-м, Блок Юлії Тимошенко - 92-м, Блок Олександра Омельченка - 27-м, Блок Леоніда Черновецького - 81-м, Блок Миколи Катеринчука - 81-м, Партія регіонів - 12-ю.

За словами голови тервиборчкому Галини Білик, час учасникам виборів має надаватися в ефірі державної або комунальної телекомпанії або радіокомпанії.

Проте вона додала, що в кошторисі проведення виборів закладено дуже мало коштів на ці цілі (130 гривень за 5 хвилин ефіру), тому комісія поки не змогла домовитися з якоюсь телекомпанією або радіокомпанією про використання її ефіру.

Тервиборчком також має скласти і погодити з компанією графік виходу в ефір агітації, яка має проводитися з 19:00 до 23:00.

В той самий час публікація виборчих програм учасників виборів здійснюватиметься в газеті «Хрещатик».

Кличко зможе оприлюднити свою програму 84-м, Турчинов - 31-м, Пилипишин - 74-м, Черновецький - 103-м, Омельченко - 40-м, Катеринчук - 35-м, Горбаль - 39-м.

Блок Кличка отримав право бути 53-м при публікації програми, блок Литвина - 77-м, НУНС - 55-м, БЮТ - 113-м, блок Омельченка - 37-м, блок Черновецького - 3-м, ПР - 17-м, блок Катеринчука - 16-м.

Білик не змогла назвати терміни виходу в ефір агітації і друкування програм.

Як повідомлялось, раніше тервиборчком зареєстрував 79 кандидатів у мери Києва і 37 партій і блоків на вибори до Київради.

Вибори відбудуться 25 травня.

 

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

15:41

В Киеве бесследно исчез 36-летний мужчина

15:15

В Киеве предлагают запретить продажу табачных изделий на остановках

14:19

Киевляне просят пустить больше транспорта с Дарницы до Теремков

13:42

В Киеве улицы от снега расчищают 367 единиц снегоуборочной техники

13:17

В Киеве планируют открыть мемориальный центр Холокоста «Бабий Яр»

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus