КИЇВ

Суд відмовив Київському тервиборчкому в знятті з виборів Катеринчука

0

Київський апеляційний адміністративний суд залишив без задоволення апеляційну скаргу Київської міської територіальної виборчої комісії, якою комісія просила зняти з виборів мера Києва депутата Верховної Ради від блоку "Наша Україна - Народна Самооборона", кандидата в мери Києва Миколи Катеринчука.

Про це 26 квітня Українським Новинам повідомила прес-служба Катеринчука.

"Як я й прогнозував, до питання зняття мене з дострокових київських виборів долучаються абсолютно всі: чи то шляхом судових позовів, чи шляхом блокування розміщення зовнішньої реклами, публікацій брудних матеріалів, підкупу виборців і т.п. Разом з тим рішення Київського апеляційного суду є свідченням того, що і я, і моя команда готові до будь-яких протидій", - цитує прес-служба Катеринчука.

Катеринчук вказав на очевидну, на його думку, заангажованість подібного позову.

"Варто зазначити, що комісія (мера Києва Леоніда) Черновецького, тобто ТВК, підготувала лише одну апеляційну скаргу й ця скарга стосується тільки мене, у той час, коли число зареєстрованих кандидатів досягає майже ста чоловік", - зазначив Катеринчук.

Катеринчук у черговий раз підтвердив свій намір продовжувати боротьбу за крісло мера столиці.

"Я в черговий раз підкреслюю - зняти Катеринчука з виборів ні в кого не вийде. Моє рішення щодо участі в київській кампанії було зваженим і свідомим. Я буду йти до кінця й виграю столичні вибори", - заявив він.

Як повідомляло агентство, раніше Окружний адміністративний суд Києва задовольнив позов Катеринчука про визнання протиправним постанови Київського теривиборчкому від 15 квітня в частині відмови в реєстрації його на позачергових виборах мера Києва.

9,7% опитаних соціологічною компанією "Нью-Імідж маркетинг груп" готові проголосувати за діючого мера Києва Леоніда Черновецького на майбутніх виборах градоначальника столиці; 17,4% - за депутата Київської міської ради Віталія Кличка; 9,2% - за Миколу Катеринчука.

18 квітня Катеринчук висловив впевненість у своїй перемозі на виборах мера Києва.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:22

В Киеве водитель на скорости врезался в заправку

16:30

Кличко: Столичные дороги ремонтируют компании, которые могут гарантировать качество и срок эксплуатации

15:26

«Укрзализныця» запустит поезд «Киев-Бердянск-Покровск»

14:48

Киевские спасатели получили новую экипировку

14:04

В Киеве грабители напали с ножом на прохожего ради 20 гривен

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus