КИЇВ

Лариса Ярошевич: низька якість м`яса з Держрезерву не задовольняє споживачів

0

 Директор столичного Володимирського ринку Лариса Ярошевич повідомила, що низька якість м`яса з Держрезерву не дозволяє повною мірою задовольнити споживачів і викликаєнарікання з боку покупців.

«Після того, як перед Великоднем злетіли ціни на різні продукти харчування, Київський міський голова Леонід Черновецький звернувся із закликом до уряду про виділення з ресурсів Держкомрезерву м`яса за доступною ціною.

Проте почалися всілякі політичні спекуляції з боку урядових структур стосовно того, що комунальні ринки столиці, до яких відноситься і Володимирський ринок, відмовляються продавати це м`ясо.

Це - неправда. Володимирський ринок своєчасно забезпечив торгові місця та продавців, доставку й оброблення м`яса. У свою чергу, дуже низька якість м`яса, що надійшло від Держкомрезерву викликає безліч нарікань з боку покупців
», - повідомила директор Володимирського ринку Лариса Ярошевич.

Вона відзначила, що, не дивлячись на це, Держкомрезерв 29 квітня 2008 р. розіслав листи, у яких повідомляв про збільшення відпускної ціни на м`ясо з 18 до 21 грн/кг.
«1 травня представники Держкомрезерву прибули перевірити організацію торгівлі цим м`ясом на нашому ринку. І не могли заперечити очевидного, що для цього були створені всі умови. Проте, після того як відвідувачі ринку дізналися про те, хто ці люди, і м`ясо якої якості вони пропонують киянам, їх обуренню не було меж. Про це перевіряючим були висловлені прямі претензії з боку покупців. Спроби високих чиновників Кабміну зробити собі піар на дешевому м`ясі низької якості були присічені самими киянами, які не дозволили себе ошукати», - заявила Лариса Ярошевич.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

12:27

К уборке снега в Киеве привлекли 259 единиц снегоуборочной техники

11:40

На Севастопольской площади используют остановку в качестве вешалки

11:17

В Киеве временно ограничат движение на Южном мосту

10:44

Украинская актриса сыграет роль в нашумевшем блокбастере

10:16

Сотрудников аэропорта «Борисполь» отстранили от работы

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus