КИЇВ

Київський університет ім. Тараса Шевченка реорганізують у дослідницький

0

Президент України Віктор Ющенко доручив Кабінету Міністрів перетворити Київський національний університет імені Тараса Шевченка у Київський національний дослідницький університет імені Тараса Шевченка - головний навчально-науковий центр України з підготовки науково-педагогічних та наукових кадрів вищої кваліфікації.

Про це йдеться в його указі від 5 травня «Про заходи щодо підвищення статусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка», текст якого є у розпорядженні «Київ.proUA.com».

Кабміну доручено надати Університету права на затвердження індивідуальних умов прийому для відбору талановитої молоді, а також установлення планів прийому за напрямами підготовки, за спеціальностями у межах державного замовлення та ліцензованого обсягу підготовки фахівців в Університеті.

Також Університет повинен мати право визначати самостійно нормативи чисельності студентів, слухачів, аспірантів, докторантів, здобувачів наукових ступенів кандидата та доктора наук на одну штатну посаду науково-педагогічного працівника Університету в межах фонду оплати праці, встановивши для Університету співвідношення «викладач - студент» 1 до 5.

Також Університет повинен мати право видавати диплом про вищу освіту власного зразка; приймати остаточне рішення щодо присудження наукових ступенів та вчених звань.

Крім того, Ющенко доручив Кабміну розробити та затвердити у двомісячний строк державну програму комплексного розвитку Університету на 2008-2012 роки.

Також уряд повинен розробити та внести у тримісячний строк на розгляд Верховної Ради законопроект про Київський національний дослідницький університет імені Тараса Шевченка.

 

 

 

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:22

В Киеве водитель на скорости врезался в заправку

16:30

Кличко: Столичные дороги ремонтируют компании, которые могут гарантировать качество и срок эксплуатации

15:26

«Укрзализныця» запустит поезд «Киев-Бердянск-Покровск»

14:48

Киевские спасатели получили новую экипировку

14:04

В Киеве грабители напали с ножом на прохожего ради 20 гривен

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus