КИЇВ

На Хрещатику до Дня Перемоги пройде марш ветеранів і військових оркестрів

0

Київська міська державна адміністрація вирішила організувати марш ветеранів Великої Вітчизняної війни, молоді і військових оркестрів на Хрещатику до Дня Перемоги 9 травня.

Про це говориться у розпорядженні Київміськадміністрації, текст якого мають в своєму розпорядженні «Українські новини».

Марш проходитьиме 9 травня з 10:00 до 11:00.

У ньому також візьмуть участь вихованці військового ліцею імені Богуна, а почесна варта Міністерства оборони пронесе державний прапор, штандарти 4-х Українських фронтів і партизанського фронту.

Міськадміністрація також вирішила організувати 9 травня з 12:00 до 16:00 святковий мітинг, концерт і частування солдатською кашею на площі біля Музею історії Великої Вітчизняної війни.

Під час проведення святкових заходів буде обмежено рух транспорту по Хрещатику, Майдану Незалежності, Європейській площі, вулиці Грушевського, площі Слави і вулиці Січневого повстання.

Крім того, цього дня на Хрещатику і Майдані Незалежності по радіо транслюватимуться пісні на військово-патріотичну тематику.

При підготовці до свята Київміськадміністрація вирішила упорядкувати пам`ятники, меморіали і могили воїнів, які загинули під час війни.

Київміськадміністрація також вирішила привітати ветеранів війни листівками, виділити їм матеріальну допомогу, купити путівки на лікування, а ветеранів, що перебувають у міських лікарнях, - також продовольчими наборами.

Разом з тим Київміськадміністрація вирішила організувати 9 травня безкоштовне перевезення ветеранів всіма видами громадського транспорту, незалежно від форми його власності, а також надати безкоштовні послуги міського, міжміського і міжнародного (в межах СНД) телефонного зв`язку тривалістю до 10 хвилин.

Загальний кошторис святкування без урахування надання матеріальної допомоги ветеранам, становить 119 тис. гривень.

Нагадаємо, у 2007 році Київміськадміністрація також організувала марш ветеранів, молоді та військових оркестрів на Хрещатику до дня Перемоги 9 травня.

 

 

 

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:22

В Киеве водитель на скорости врезался в заправку

16:30

Кличко: Столичные дороги ремонтируют компании, которые могут гарантировать качество и срок эксплуатации

15:26

«Укрзализныця» запустит поезд «Киев-Бердянск-Покровск»

14:48

Киевские спасатели получили новую экипировку

14:04

В Киеве грабители напали с ножом на прохожего ради 20 гривен

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus