КИЇВ

Акція протесту вантажоперевізників відкладається

0

Вантажоперевізники сьогодні не проводитимуть акцію протесту в центрі Києва.

Про це в коментарі УНІАН телефоном повідомив голова Всеукраїнської незалежної професійної спілки працівників транспорту Віктор Гербеда.

За його словами, зараз машин, зокрема під Міністерством транспорту та зв`язку, вже немає. «Може, там пару машин і залишилося, але акції там ніякої немає», - сказав він, додавши, що вантажівки не поїдуть, як це планувалося, до будівлі Держмитслужби.

За його словами, відбулися попередні переговори з владою. «Валерій Хорошковський (голова Держмитслужби) взяв тайм-аут на 2 тижні, відпрацює з робочою групою проблемні питання, він готовий працювати», - сказав Гербеда. Він також зазначив, що машини не планували направляти до Кабінету Міністрів, про що заявляв голова регіональної ради Асоціації міжнародних автоперевізників (АсМАП) України в Київській області Валерій Черненко. «Черненко в цьому випадку від себе говорив, а є ще страйковий комітет», - наголосив він.

Як уточнив Гербеда, переговори з владою майже завершено, зокрема, з місця переговорів вже пішли Хорошковський, міністр транспорту та зв`язку Йосип Вінський, перший заступник голови КМДА Денис Басс. Проте, за його словами, залишилися певні питання до Мінекономіки, також «не зовсім» досягли домовленості з Бассом щодо в`їзду вантажівок до Києва.

Що стосується Мінтрансзв’язку, то, за словами Гербеди, до нього питань немає. «Щодо Вінського проблем немає. Все, що від Мінтрансу (потрібно) – щось уже зроблене, щось (перебуває) у стадії відпрацювання», - додав він.

Як повідомлялось, сьогодні зранку в Києві в бік центру столиці рухалися колони вантажівок, водії яких мали намір провести акцію протесту, зокрема, проти обмеження в`їзду вантажівок у місто.

Як пояснив голова регіональної ради Асоціації міжнародних автоперевізників (АсМАП) України в Київській області Валерій Черненко, «це акція протесту міжнародних перевізників проти корупції в Міністерстві транспорту, в Податковій адміністрації, Митній службі тощо», оскільки вимог, які раніше висунули перевізники, зокрема стосовно в`їзду вантажівок у центр столиці, дотепер не виконали. За його словами, на проспекті Перемоги в акції брало участь близько 200 вантажівок, крім того, близько 200 хур також стояли на Лівому березі, на Бориспільській трасі.

Нагадаємо, перевізники вимагають скасувати розпорядження КМДА про заборону в`їзду до Києва вдень вантажного транспорту, делегувати АсМАП повноваження з розподілу дозволів на міжнародні перевезення, забезпечити виконання умови з ЄС про спрощене оформлення віз. Також перевізники вимагають скасувати рішення Держмитслужби про запровадження вексельної форми розрахунків під час оформлення автомобілів, привести до європейських норм порядок проходження в пунктах пропуску через кордон, повернутися до нульової ставки оподаткування перевезень в Україні, встановити нульову ставку на ввезення нових тягачів, вантажних автомобілів і напівпричепів та ін.

КМДА з 1 травня заборонила в`їзд до Києва вантажного транспорту загальною масою понад 4,5 тонни з 7.00 до 20.00. Проте наприкінці квітня мер Києва Леонід Черновецький повідомив, що рішення про заборону в`їзду вантажівок до Києва перенесене на місяць і набере чинності 1 червня 2008 р. 

 

 

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

18:26

Правозащитники вступились за цыган с Лысой горы

17:53

В Киеве завтра перекроют Южный мост и Харьковский путепровод

17:32

Небольшой дождь: погода на 25 апреля

16:57

Киевлян приглашают на пикник-пати в парк «Феофания»

16:18

Киевские власти прокомментировали возможное подорожание проезда в городском транспорте

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus