КИЇВ

Реконструкція Андріївського узвозу має початись у 2009

0

Київська міська державна адміністрація планує почати реконструкцію Андріївського узвозу в Подільському районі Києва в 2009 році.

Про це журналістам сказав перший заступник голови міськадміністрації Анатолій Голубченко під час відвідин узвозу разом з мером Києва Леонідом Черновецьким, повідомляють "Українські новини".

"Цього року треба зробити проектно-кошторисну документацію, а з 2009 - почати реконструкцію", - сказав Голубченко.

За його словами, найближчим часом Черновецький підпише розпорядження про визначення замовника розробки проекту і самої реконструкції Андріївського узвозу. За прогнозами Голубченка, вся реконструкція узвозу займе близько двох років.

У свою чергу, Черновецький запевнив, що Андріївський узвіз залишиться місцем продажу сувенірів і витворів мистецтва. Разом з тим він розкритикував Подільську районну держадміністрацію, яка є власником більшості будівель на узвозі, за зневажливе до нього ставлення.

"Я думаю, що нечиста сила, про яку він (Михайло Булгаков) писав у "Майстрі і Маргариті", вона вселилася в чиновників Подільської держадміністрації, до яких я повинен добратися остаточно і безповоротно", - додав Черновецький.

На його думку, фасади будинків на Андріївському узвозі повинні реставруватися за рахунок міського бюджету, окрім тих, які належать приватним власникам.

Також Черновецький заявив, що міськадміністрація своїм розпорядженням надасть Андріївському узвозу статус пам`ятника архітектури і посилить контроль за рухом транспорту по узвозу.

Також він повідомив, що міськадміністрація має намір здійснити підсвічування будівлі Андріївської церкви, розташованої на узвозі, до 25 травня. Крім того, він додав, що у нього є ідеї і проекти про надання схожого статусу і призначення деяким іншим вулицям Києва. Яким саме, мер не уточнив.

Як повідомлялось, раніше міськадміністрація розраховувала затвердити проект реконструкції Андріївського узвозу в першому півріччі 2008 року.

У жовтні 2006 року Подільська райдержадміністрація відмінила оголошений нею тендер на проект реконструкції узвозу через відсутність грошей у райбюджеті. Реконструкція має передбачати ремонт і заміну інженерних мереж, освітлення, відновлення архітектурних цінностей, реставрацію бруківки.

Андріївський узвіз пролягає від Контрактової площі до Володимирської і Десятинної вулиць і є однією з найбільш відомих і старих київських вулиць.

 

 

 

 

 

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:22

В Киеве водитель на скорости врезался в заправку

16:30

Кличко: Столичные дороги ремонтируют компании, которые могут гарантировать качество и срок эксплуатации

15:26

«Укрзализныця» запустит поезд «Киев-Бердянск-Покровск»

14:48

Киевские спасатели получили новую экипировку

14:04

В Киеве грабители напали с ножом на прохожего ради 20 гривен

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus