КИЇВ

У Києві відкрився сезон екстремального відпочинку на воді й суходолі

0

Довгожданий сезон сухопутних і водних розваг нарешті відкритий. Човни, катери, яхти, водні лижі, вейбординг, екстримальный зорб, картинг і квадроцикли - можна вибрати активний відпочинок на свій смак, інформує "Сегодня".

Існує "дешевий" і "дорогий" варіант оренди річкового транспорту. Наприклад, узяти човен напрокат коштує 15—24 грн./год., катер обійдеться в 400 гривень, а швидкісний - у 1000. Минулого року це задоволення коштувало дешевше: 5-12, 300 і 800 гривень. Також можна скористатися "економварінатом". "У буденні дні до 10.00 можна орендувати човен всього за 6 гривень, —розповідає Микола Совершенний, керівник одного із спортивних клубів.—Для пенсіонерів взагалі великі знижки, можна підкотитися за трояк".

Вейбордом захоплюються люди від 6 до 75 років. Це вид спорту, що увібрав найкраще від водних лиж, сноубордингу і серфінгу:  катер буксирує людину, що стоїть на широкій дошці завдовжки 125—145 см на швидкості 30—40 км/год. Хвиля, що створюється катером, використовується, як трамплін для стрибка. Чим потужніший катер, тим дорожче коштує вейбординг (від 11 до 30 гривень). Минулого року на базі водолижного спорту вартість хвилини ковзання по водній поверхні була 15 гривень, цього—20. Можна купити абонемент за 1200 євро на 600 хвилин задоволення.

Якщо ви надаєте перевагу суші, а не воді, то можете відвідати картинг, проїхатися на квадроциклі або спуститися в зорбі. "Квадроцикл - це щось середнє між автомобілем і мотоциклом. Він зручніший і безпечніший, ніж звичайний мотоцикл, але при цьому маневреніший, ніж автомобіль, —розповідає Олександр Москаленко, керівник квадро-центру. - Чим більше ви хочете витратити часу на квадроцикл, тим менше ви заплатите - від 250 до 400 гривень за годину".

Незвичним і захоплюючим є спуск у зорбі: величезна прозора куля, що мчить з гори зі швидкістю 50 км/год., а всередині неї - людина. Проте така розвага підходить не всім. Людям, які страждають на епілепсію, боязнь висоти, серцево-судинні захворюваннями, гіпертонію, краще утриматися від екстремального спуску в зорбі.

 

 

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:22

В Киеве водитель на скорости врезался в заправку

16:30

Кличко: Столичные дороги ремонтируют компании, которые могут гарантировать качество и срок эксплуатации

15:26

«Укрзализныця» запустит поезд «Киев-Бердянск-Покровск»

14:48

Киевские спасатели получили новую экипировку

14:04

В Киеве грабители напали с ножом на прохожего ради 20 гривен

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus