КИЇВ

Рейтинг Блоку Черновецького майже зрівнявся з рейтингом самого мера – результати опитування

0

За результатами соціологічного дослідження, проведеного з 29 квітня по 5 травня ГО «Центр суспільних досліджень «Український меридіан» серед киян, рейтинг чинного мера столиці Леоніда Черновецького продовжує зростати і на сьогодні становить 39,1%. Про це повідомив експерт Центру Сергій Кузка, поінформували «Київ.proUA.com» у прес-службі Блоку.

За словами Кузки, за незмінності лідера перегонів, яким лишається чинний мер, відбулися зміни у розташуванні кандидатів, які змагаються за друге місце у перегонах за крісло київського міського голови.

Зокрема, Микола Катеринчук, який досі посідав третє місце, не лише наздогнав, але й випередив Віталія Кличка. «Сьогодні рейтинги цих двох кандидатів майже рівні і коливаються в районі 14-15%. Хоча вихід Миколи Катеринчука на друге місце із 14,5% проти 14,4% у Кличка свідчить про існування доволі стійкої тенденції до зміни фаворитів у другому ешелоні кандидатів», - підкреслив Кузка.

Він також зауважив, що останнім часом рейтинг Блоку Леоніда Черновецького наближається до рейтингу самого Черновецького. Зокрема, сьогодні за Блок чинного мера готові проголосувати 31,6% киян.

Аналогічно до мерських перегонів, на друге місце серед партій та блоків, які виборюють місця у Київраді, вийшов Блок Катеринчука. «Хоча відрив між Блоком Катеринчука та Блоком Кличка поки що не є значним – 9,4% проти 9,2%, але, зважаючи на аналогічну ситуацію із рейтингами цих політиків на мерських перегонах, сьогодні можна говорити про перетікання електорату Віталія Кличка та симпатиків його Блоку до Миколи Катеринчука та його політичної сили», - наголосив Кузка. 

В останні тижні також чітко намітилася тенденція до зменшення рейтингу Блоку Юлії Тимошенко. Сьогодні за цю політичну силу мають намір проголосувати лише 8,3% киян.

Відтік виборців Кузка пояснив також тим, що останнім часом почастішали спроби прямого підкупу виборців боком БЮТ. «Багато людей, яким пропонують за гроші проголосувати за БЮТ, відвертаються від цієї політичної сили. Натомість ті, хто на словах погоджується за гроші віддати свій голос, часто просто не йдуть голосувати», - додав експерт «Українського меридіану». 

В опитуванні за методом прямого інтерв’ю взяли участь 1500 киян. Похибка становить не більше 2,3%.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:22

В Киеве водитель на скорости врезался в заправку

16:30

Кличко: Столичные дороги ремонтируют компании, которые могут гарантировать качество и срок эксплуатации

15:26

«Укрзализныця» запустит поезд «Киев-Бердянск-Покровск»

14:48

Киевские спасатели получили новую экипировку

14:04

В Киеве грабители напали с ножом на прохожего ради 20 гривен

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus