КИЇВ

Київський тервиборчком заявляє про тиск з боку учасників виборів

0

Київська міська територіальна виборча комісія заявляє про тиск на неї з боку учасників виборів Київської міської ради. Про це йдеться в заяві тервиборчкому, передають «Українські новини».

Цю заяву комісія направила Президентові Віктору Ющенку, керівництву Кабінету Міністрів, Верховній Раді і Генеральній прокуратурі.

«Просимо керівництво держави вжити всі законні заходи для припинення тиску і погроз на Київську міську територіальну виборчу комісію і окремих її членів», - сказано в заяві.

Заяву підписали 10 із 15 членів комісії.

У ній тервиборчком нагадав, що на підставі належним чином оформлених документів він зареєстрував Блок Олександра Олександровича Омельченка, а також взяв до уваги інформацію про перейменування блоку «Київський прорив» в «Блок Тимошенко - Київський прорив» на вибори до Київради.

Після цього, зазначає комісія, від учасників виборів на її адресу почали надходити не тільки звинувачення в заангажованості та корупційних діях, але і погрози.

Тиск і погрози, згідно із заявою, виявляються в постійних відвідинах приміщень тервиборчкому представниками учасників виборів і правоохоронними органами. Також вони проявляються у вилученні виборчої документації, телефонних дзвінках, зокрема від депутатів Ради з вимогами скасувати рішення і погрозами кримінального переслідування.

У зв’язку з цим комісія зазначає, що вона усвідомлює реальні політичні мотиви створення Блоку Олександра Олександровича Омельченка і «Блоку Тимошенко - Київський прорив», проте рішення про їх реєстрацію ухвалені нею в межах повноважень комісії і на законних підставах.

Нагадаємо, БЮТ і Блок Олександра Омельченка оскаржили в суді рішення тервиборчкому, які стосуються їх блоків-двійників.

Позов БЮТу про скасування перейменування блоку «Київський прорив» у «Блок Тимошенко - Київський прорив» суд задовольнив, але комісія має намір подавати апеляцію.

Позов Блоку Олександра Омельченка про скасування реєстрації Блоку Олександра Олександровича Омельченка суд також задовольнив, проте Апеляційний адміністративний суд визнав правомірним рішення тервиборчкому.

Представники БЮТу і Блоку Олександра Омельченка неодноразово звинувачували тервиборчком у заангажованості і звернулися до Генпрокуратури з вимогою притягнути комісію до кримінальної відповідальності.

Вибори мера Києва і Київради відбудуться 25 травня.

 

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:22

В Киеве водитель на скорости врезался в заправку

16:30

Кличко: Столичные дороги ремонтируют компании, которые могут гарантировать качество и срок эксплуатации

15:26

«Укрзализныця» запустит поезд «Киев-Бердянск-Покровск»

14:48

Киевские спасатели получили новую экипировку

14:04

В Киеве грабители напали с ножом на прохожего ради 20 гривен

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus