КИЇВ

Біля Либідської площі з’являться скляні висотки-гіганти

0

Неподалік від Либідської площі хотять звести гігантський суспільний комплекс. Архітектори відзначають, що він може стати найвеличезнішим за площею — запроектували більше 700 тис. "квадратів" (це приблизно в 10 разів більше, ніж займає 31-поверховий бізнес-центр на початку вулиці Мечникова — будівля у формі вітрила). Про це повідомляє «Сегодня».

Ідею будівництва комплексу з кількох висотних будинків у кварталі, обмеженому вулицями Горького, Грінченка, Любченка і бульваром Дружби Народів, учора схвалила містобудівна рада Києва.

"Начинка" комплексу стандартна: три будівлі офісів, а також готель, прибутковий будинок з апартаментами, будівлі торгівлі й розваг. Запроектовані ресторани, боулінг, критий каток, корти, фонтани, кінотеатр, дитячі майданчики, а також багаторівневий паркінг приблизно на 5,8 тисяч машин. Готель у комплексі найвищий — 35 поверхів, інші будови повинні бути трохи нижчими.

Автори хотіли б підтягти своє дітище вище до неба, але, як відзначив головний архітектор проекту Андрій Пашенько, межу висотності диктує аеропорт в Жулянах. Члени містобудівної ради  замислювалися над тим, чи не буде проблем з транспортом, адже в тій місцевості вже зараз нелегко. Проектувальники сподіваються на майбутні оновлені розв`язки і дороги, які допоможуть вирішити проблему.

А ось трохи видозмінити заплановані будівлі і красиво "вписати" їх у місцевість біля Либідськой площі, а також вирішити питання із землею їм все ж таки доведеться, інакше комплекс залишиться лише на картинках — потрібно довідвести землю (у замовника є тільки трохи більше половини необхідної ділянки).

На розгляд членів містобудівної ради  вчора також принесли проект реконструкції фасаду торгового комплексу "Глобус", що на Майдані Незалежності. Скляну "греблю" надумали "ушляхетнити" 17 фігурами видатних діячів України (наприклад, князів, гетьманів).

Ідею сприйняли прохолодно, оскільки головна площа країни і без того заставлена різними пам`ятниками. Автор проекту Олександр Московчук пояснив, що нині лише розглядають за дорученням міських чиновників можливість "прописати" діячів на Майдані. Раніше хотіли поставити їх перед Верховною Радою, провели конкурс, але він залишився без переможця. Тепер, швидше за все, проведуть ще один конкурс на кращу алею, але вже на Майдані.

 

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

18:35

Ручной лис из Припяти прославился в сети (ВИДЕО)

17:37

В переходе на Майдане Незалежности появилась старая мозаика

17:18

Снег и крепкие морозы: погода на выходных в Киеве

16:58

Под Киевом поезд насмерть сбил парня в наушниках

16:41

В Киеве представили проект реконструкции парка имени Пушкина

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus