КИЇВ

Черновецький уже знайшов винних у вибуху біля «Святошино»

0

Київський міський голова Леонід Черновецький вважає причиною трагедії біля метро «Святошин», внаслідок якої постраждали 17осіб, неспроможність районної влади Святошинської райдержадміністрації та безконтрольність з боку правоохоронних органів. Про це «Київ.proUA.com» повідомили у прес-службі КМДА.

Однією з причин, що привели до трагедії в Святошинському районі, за словами мера Києва, є незаконна видача дозволів на розміщення МАФів, а також відсутність контролю за використанням в них газового обладнання.

«Я вважаю, що безпосереднім винуватцем трагедії в Святошинському районі, внаслідок чого постраждали люди, є голова району Володимир Мазепа. Неспроможність керівництва Святошинського району контролювати ситуацію з розміщення МАФів і дотримання норм техніки безпеки, разом з бездіяльністю, а деколи і елементарним «кришуванням» таких горе-підприємців з боку органів правопорядку, привела до цього жахливого результату», – заявив Черновецький.

«Я проситиму Президента України звільнити с посади голову Святошинської райдержадміністрації Владимира Мазепу, аби його методи господарювання не призвели до повторення трагедії. А міністрові внутрішніх справ, замість того, щоб займатися самопіаром і виборами, необхідно звернути увагу на роботу своїх підлеглих. Я особисто стежитиму за ходом розслідування трагедії в Святошинському районі і вимагатиму, щоб всі винні понесли заслужене покарання», – підкреслив Київський міський голова.

Черновецький відзначив, що боротьба київської влади проти незаконно встановлених МАФів буде посилена. І у разі відсутності дозволів або порушень техніки безпеки такі МАФи будуть демонтовані протягом однієї доби.

Київський міський голова також повідомив, що постраждалим у результаті вибуху в Святошинському районі буде надана матеріальна допомога з боку київської влади.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:22

В Киеве водитель на скорости врезался в заправку

16:30

Кличко: Столичные дороги ремонтируют компании, которые могут гарантировать качество и срок эксплуатации

15:26

«Укрзализныця» запустит поезд «Киев-Бердянск-Покровск»

14:48

Киевские спасатели получили новую экипировку

14:04

В Киеве грабители напали с ножом на прохожего ради 20 гривен

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus