КИЇВ

Київська прокуратура перевірила 80 столичних атракціонів

0

Прокуратурою столиці на початку квітня 2008 року було організовано перевірку атракціонів у Києві з метою попередження випадків травматизму та недопущення введення в експлуатацію об’єктів, що перебувають в

неналежному технічному стані. Про це «Київ.proUA.com» повідомили в прес-службі прокуратури міста Києва.

З настанням весняно-літнього сезону розпочинають роботу в парках відпочинку міста атракціони, які з року в рік, крім розваг, створюють значну загрозу для життя і здоров’я як відвідувачів, переважно дітей, так і для обслуговуючого персоналу.

За дорученням прокуратури міста Києва Територіальним управлінням державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду по Київській області та місту Києву обстежено понад 80 одиниць атракціонної техніки, з них 56 атракціонів підвищеної небезпеки, в Центральному парку культури і відпочинку, Голосіївському парку культури та відпочинку ім. М. Рильського, парку культури і відпочинку “Перемога”, “Партизанська слава”, ТОВ “Парк Нивки” та в інших.

 У ході перевірки контролюючими органами виявленні численні порушення. Зокрема, у деяких суб’єктів господарювання, які здійснюють експлуатацію стаціонарних, пересувних і мобільних атракціонів у Києві, відсутні дозволи на експлуатацію атракціонів, в інших немає результатів експертного обстеження атракціонів після закінчення призначеного терміну їх експлуатації. Мають місце випадки неогородження зони катання механізованих атракціонів з рухомими сидіннями або посадочними місцями, що становлять небезпеку травмування людей. Відвідувачі не отримують повної інформації про правила поведінки та користування  атракціонами. Не у всіх парках міста вирішено питання щодо евакуації людей.

За попередніми результатами перевірки вже заборонено експлуатацію 22 атракціонів. Як приклад, у Голосіївському парку культури та відпочинку ім. М. Рильського 8 із них закрито, а в парку культури та відпочинку “Перемога” – 7, вирішується питання стосовно зупинення ще 5 у парку культури та відпочинку “Партизанська слава”.

Крім того, Державною санітарно-епідеміологічною службою міста Києва  перевірено 42 об’єкти та встановлено, що деякі з них працюють без висновків санітарно-епідеміологічної експертизи МОЗ України щодо безпечності використання їх для дітей, без проектної документації тощо. 

Перевірки атракціонів у столиці тривають.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:22

В Киеве водитель на скорости врезался в заправку

16:30

Кличко: Столичные дороги ремонтируют компании, которые могут гарантировать качество и срок эксплуатации

15:26

«Укрзализныця» запустит поезд «Киев-Бердянск-Покровск»

14:48

Киевские спасатели получили новую экипировку

14:04

В Киеве грабители напали с ножом на прохожего ради 20 гривен

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus