КИЇВ

50 додаткових екіпажів ДАІ працюватимуть у Києві під час засідання Ради ЄБРР

0

Державна автомобільна інспекція з 17 травня має намір залучити додатково 50 екіпажів співробітників автоінспекції з областей для підвищення безпеки на дорогах під час проведення засідання Ради керівників Європейського банку реконструкції і розвитку в Києві.

Про це на прес-конференції повідомив начальник Департаменту ДАІ Сергій Коломієць, передають «Українські новини».

За його словами, ці екіпажі допомагатимуть в заходах з 17 до 21 травня.

"З 17 травня проходитимуть такі заходи", - сказав Коломієць.

При цьому він додав, що сил центрального ДАІ недостатньо для підвищення безпеки на дорогах.

Як повідомлялось, засідання Ради керівників ЄБРР заплановане на 18-19 травня.

Міністерство економіки розраховує на збільшення обсягу інвестицій ЄБРР до України на 61% в 2008 році, або з 897 млн. доларів в 2007 році до 1 448 млн. доларів в 2008.

За даними на січень 2008 року, ЄБРР узяв зобов`язання щодо надання інвестицій на суму більше ніж 3,2 млрд. євро в рамках більше 158 проектів в Україні.

Договір, підписаний Україною і ЄБРР в червні 2007 року, як очікується, дасть можливість розширити доступ до кредитних і некредитних ресурсів ЄБРР в регіонах, а також відкрити регіональні представництва ЄБРР в інших містах.

 

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

18:26

Правозащитники вступились за цыган с Лысой горы

17:53

В Киеве завтра перекроют Южный мост и Харьковский путепровод

17:32

Небольшой дождь: погода на 25 апреля

16:57

Киевлян приглашают на пикник-пати в парк «Феофания»

16:18

Киевские власти прокомментировали возможное подорожание проезда в городском транспорте

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus