КИЇВ

На Позняках відкрито дитячий садок майбутнього

0

Сьогодні, 14 травня, Київський міський голова Леонід Черновецький відкрив нову сучасну школу-дитячий садок «Перевесло» на житловому масиві Позняки. Про це «Київ.proUA.com» повідомили в прес-службі КМДА.

«Від минулої влади нам у спадок лишилося багато проблем, а одна з найболючіших - переповнені дитячі садки. Весь час у місті відбувалася інтенсивна забудова нових житлових мікрорайонів без урахування потреби мешканців в школах та дитячих садках, медичних закладах та магазинах», - сказав Черновецький.

Він розповів, що сьогодні більше половини працюючих дитячих садків переповнені – батькам доводиться возити своїх дітей у садки далеко від дому. Нагадаємо, відповідно до Санітарних правил, радіус обслуговування дитячого садка не повинен перевищувати 300 м.

«Наразі не лише будуються нові навчальні заклади, а й відновлюються вже існуючі, які раніше були перепрофільовані або здані в оренду. Вже відновили свою роботу 419 груп дитячих закладів – це рівнозначно будівництву 34 нових дитячих садків», - наголосив Черновецький.

До початку 2007-2008 навчального року в столиці було відкрито дитячий садок «Веселка» на 300 місць та новий корпус дитячого садка «Перша ластівка» на 120 місць.

Нововідкрита школа-дитячий садок «Перевесло» розрахована на 240 дітей (шість дошкільних груп та п‘ять класів). На його будівництво було витрачено майже 47 млн. грн. У мікрорайоні, де побудовано цей навчальний заклад, здійснюється інтенсивне житлове будівництво, саме тому міською владою було прийнято рішення про необхідність відкриття тут навчального закладу. Приміщення «Перевесла» сучасне та комфортне. Кожна група дитячого садка складається з роздягальні, ігрової кімнати, спального приміщення, буфетної, вбиральні та має свій окремий вхід до групи. До складу приміщень початкової школи входять: класна кімната, спальня, роздягальня, вбиральні для хлопчиків та дівчаток.

Подвір‘я закладу облаштоване сучасним ігровим та спортивним обладнанням. Діти дошкільного та молодшого шкільного віку зможуть відвідувати басейн, спортивну залу. У школі-садку відкрито сучасний комп‘ютерний клас, бібліотеку, кабінет іноземної мови, методичний кабінет. У навчальному закладі функціонуватиме медичний блок, до складу якого входять: кабінет лікаря з допоміжними приміщеннями, фізіотерапевтичний та стоматологічний кабінети.

Цього року планується будівництво двох нових дитячих садків у Деснянському районі та ще одного у Дарницькому районі.

 

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

18:42

Замковая гора в Киеве получила статус парка

18:23

Порошенко отреагировал на инцидент с раздеванием женщин в суде

17:26

В 2018 году в столичных детских садах появятся еще две тысячи мест

17:15

Снег и мороз: погода на 23 февраля

16:36

Учебный процесс восстановлено в 34 киевских школах

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus