КИЇВ

Поблизу «Либідської» збудують багатофункціональний комплекс

0

Містобудівна рада розглянула обґрунтування розташування та визначення параметрів будівництва громадського комплексу біля станції метро «Либідська» в кварталі, обмеженому вулицями Антоновича, Грінченка, Любченка і бул. Дружби Народів у Голосіївському районі столиці. Про це «Київ.proUA.com» повідомили в прес-службі КМДА.

На розгляд містобудівної ради представили доопрацьований проект будівництва комплексу площею 744,5 тис. кв. м на ділянці 9,6 га. Його композиція сформована сімома будинками, розташованими на масивному 3-6-поверховому стилобаті, покрівля якого буде перетворена на облаштований парк. 

Функціональне зонування комплексу передбачає формування громадської зони з боку Либідської площі. На перетині вул. Антоновича і пров. Червоноармійського розташують торговельно-розважальний центр і готель, що включений до переліку об’єктів для прийому гостей чемпіонату Євро-2012. Офісні будинки займають територію вздовж бул. Дружби Народів і з боку нової магістралі на перетині з вул. Любченка. Передбачено також будівництво паркінгу площею понад 208 тис. кв. м. на 5872 місця.

У проекті детально опрацьована транспортно-пішохідна схема обслуговування об’єкта з урахуванням розвитку транспортної мережі міста. Зокрема, будівництво швидкісного шосе вздовж залізниці й введення одностороннього руху на вулицях Антоновича і Червоноармійській дозволять значно збільшити пропускну спроможність вулиць та забезпечити належне обслуговування комплексу.

Відкориговано висотні характеристики комплексу, відповідно до вимог служби «Аерорух», максимальна висота будинків знижена до 35 поверхів. Також у проект включені заходи щодо модернізації інженерних мереж і будівництва осередку енергозабезпечення комплексу, для розміщення якого знадобиться 0,8 га території. 

У цілому містобудівна рада схвалила проектні пропозиції, рекомендувавши вирішити питання довідведення земельних ділянок під інженерні об’єкти, а також врахувати зауваження експертів щодо черговості будівництва, формування композиції й архітектурного образу комплексу.

 

 

 

 

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

17:26

В Киеве провели обыски в офисе «Новой Почты»

16:30

В Киеве патрульный полицейский помогал пьяным водителям избежать правосудия

15:41

В Киеве бесследно исчез 36-летний мужчина

15:15

В Киеве предлагают запретить продажу табачных изделий на остановках

14:19

Киевляне просят пустить больше транспорта с Дарницы до Теремков

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus