КИЇВ

На Печерську та Подолі хочуть побудувати 21-поверхові офіси

0

Вчора, 14 травня., містобудівна рада столиці розглянула відразу дві проектні пропозиції архітекторів із будівництва офісних комлексів. Один — на Печерську, другий — на Подолі. Обидва повинні піднятися до неба на 21 поверх, повідомляє «Сегодня».

На вулиці Струтинського, 6 хотять надбудувати два поверхи (зробити своєрідний засклений коридор) над 9-поверховою будівлею проектного інституту "Укрспецмонтажпроект", а заразом прибудувати впритул 21-поверховий бізнес-центр з підземним паркінгом.

За словами архітектора проекту Віталія Васягіна, він може бути середнього класу, а задумало будівництво керівництво інституту. Поряд зводять великий житловий будинок, але йому, запевняють, бізнес-центр не зашкодить.

А щоб дістатися до запроектованого центру було зручніше, розглядають можливість розширити вулицю Струтинського і зробити на ній двосторонній рух транспорту.

Невигадлива будівля з невеликою баштою на даху припала до смаку членам містобудівної ради. А начальник ГУ охорони культурної спадщини Руслан Кухаренко розкритикував майбутню будівлю. "Колупати небо ящиком", на його думку, вже давно не модно. Потрібно придумувати архітектурні родзинки, наприклад, закінчити будівлю не "коробкою"-баштою, а куполом. За словами головного архітектора міста Василя Присяжнюка, купол — елемент необов`язковий, а ось над вирішенням транспортної проблеми авторам проекту потрібно ще попрацювати, хоча в цілому задуману будівлю погодили.

Також члени містобудівної ради розглянули кілька проектних пропозицій по вул. Глибочицькій, 44 (Шевченківський район). Тут, за словами автора проекту Олександра Петровського, хочуть побудувати офісно-торгово-розважальний центр з готельними номерами або апартаментами.

Зараз на цьому майданчику працює великий магазин побутової техніки. Але його власники вирішили, що доцільніше замість нього звести висотку, де три перші поверхи віддати під торгівлю (чи буде там магазин техніки, поки що не вирішили), вище — більше десятка поверхів з офісами різних фірм. Ближче до даху хочуть облаштувати готельні номери з виглядом на Глибочицьку. Скільки їх буде і якого рівня, прораховуватимуть в процесі подальшої роботи над проектом.

 

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:22

В Киеве водитель на скорости врезался в заправку

16:30

Кличко: Столичные дороги ремонтируют компании, которые могут гарантировать качество и срок эксплуатации

15:26

«Укрзализныця» запустит поезд «Киев-Бердянск-Покровск»

14:48

Киевские спасатели получили новую экипировку

14:04

В Киеве грабители напали с ножом на прохожего ради 20 гривен

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus