КИЇВ

Катеринчук подав у суд на Луценка за «технічного кандидата»

0

Народний депутат, кандидат в мери Києва Микола Катеринчук вчора почав судовий розгляд з лідером блоку НУНС, міністром внутрішніх справ Юрієм Луценком, пише «КоммерсантЪ-Украина».

Коментуючи висловлювання Луценка про те, що Катеринчук «є технічним кандидатом нинішнього мера Києва Леоніда Черновецmкого», Катеринчук заявив: «Дуже шкода, коли міністри починають брехати суспільству. Розмови про технічність-нетехнічність починаються тоді, коли не можна приклеїти корупцію або сказати, що Катеринчук – гей».

Катеринчук відзначив, що він і блок його імені, що бере участь у виборах до Київради, 14 травня подали до Голосіївського районного суду столиці два позови.

«В ході своїх виступів Юрій Луценко розповідав, що ми є технічними кандидатами Леоніда Черновецького, мотивуючи це тим, що наша політична реклама нібито виготовляється і розміщується за гроші мера Києва. Жодна з тез пана Луценка не є правдою», - відзначив член блоку Катеринчука, адвокат Олексій Рєзніков.

Представники Катеринчука просять суд визнати дії Луценка протизаконними, а його вислови на адресу кандидата в мери і очолюваного ним виборчого блоку – поширенням свідомо неправдивої інформації.

Сам Луценко причиною конфлікту з Катеринчуком називає його рішення брати участь у виборах депутатів Київради окремо від блоку НУНС. «Катеринчук, зобов’язаний своїм проходженням до парламенту роботі цілої команди політиків, абсолютно несподівано кидає блок і починає розкручувати власний амбітний проект. Ці обставини, серед іншого, дають мені підстави стверджувати, що Катеринчук погодився виступити, як технічний кандидат», - заявив Луценко.

Тим часом Катеринчук повідомив виданню, що розбіжності з Луценком у нього виникли відносно давно, ще при формуванні виборчого списку на позачергових парламентських виборах 2007 року.

Як пише видання, незважаючи  на різкі заяви на свою адресу, Луценко готовий до примирення зі своїм колишнім соратником і другом. «Якщо пан Катеринчук знову захоче грати в командну гру, а не добиватися проведення в Київраду чотирьох депутатів, то я все пробачу. Як у фільмі – «повернися в сім’ю, я все пробачу!», – зізнався Луценко.

Проте, як відзначає видання, Катеринчук йти на мирову не готовий. «Мені не по дорозі з політиком, у якого декларовані цілі кардинально різняться з реальними діями», – заявив Катеринчук.

 

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

11:59

В столице появятся детские ID-карты туриста

11:24

Поезд «Киев-Мариуполь» будет курсировать быстрее

11:06

Young Fathers выступят в Киеве на фестивале UPark 2018

10:36

Стало известно, как будет выглядеть метро «Святошино»

10:28

В столице реформируют 26 детских интернатов

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus