КИЇВ

Київський зоопарк підтримає «Рік жаби»

0

Київський зоопарк розробив план заходів щодо проведення кампанії «Рік жаби» в рамках оголошення Всесвітньою асоціацією зоопарків і акваріумів (WAZA) 2008 року Роком жаби. Про це «Київ.proUA.com» повідомили в прес-службі КМДА.

За словами працівників зоопарку, передбачені поповнення колекції земноводних представниками фауни України та розробка наукових основ їх збереження в умовах неволі. Заплановано також низку культурно-просвітніх заходів з метою пропаганди серед населення необхідності збереження земноводних.

Найрідкісніший вид у колекції земноводних столичного зоопарку – Мантела жовта. Цей вид безхвостих амфібій поширений у прохолодних гірських лісах на сході Мадагаскару в районі Мараманга. Вид перебуває під загрозою зникнення. Цього року в зоопарку цих дрібних жабок (22-25 мм) вдалося розмножити. Наразі виведено близько сотні пуголовків.

Колекція земноводних Київського зоопарку на сьогодні включає такі види: Тритон малоазіатський, Кігтеносець Бьоттгера, Жаба спороносна, Раповка звичайна, Ропуха шоломоголова, Ропуха чорнорубцева, Літорія блакитна, Раканя-маскувальниця, Раканя червоно плямиста, Очеретниця облямована та Мантела жовта. 

Щоб привернути увагу до проблеми вимирання амфібій, 31 серпня 2007 року в Будапешті більше 230 представників зоопарків, акваріумів та їх асоціацій з 35 країн підписали петицію із зверненням до урядів всього світу допомогти зберегти життя амфібіям. Вперше ухвалено глобальний заклик до дій на користь класу тварин, що перебувають під загрозою зникнення. Петиція ухвалена на 62-й щорічній конференції WAZA.

Цей заклик до світової громадськості поширюється через національні зоопарки для всесвітнього обговорення та схвалення заходів щодо порятунку тварин. Петиція закликає уряди всіх країн «надати кошти для невідкладних заходів з порятунку жаб, ропух та інших земноводних».

2008 рік проголошений Роком жаби з метою усвідомлення критичного стану земноводних, адже від третини до половини їх видів під загрозою зникнення в найближчому майбутньому. Це може стати найбільшим масовим вимиранням видів з часів зникнення динозаврів.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

16:21

В столице открылась выставка карикатур (ФОТО)

16:05

В Киеве будут пропагандировать вегетарианство

15:47

В Киеве появится библиотека аудиокниг на украинском языке

15:16

В столице из-за ярмарок изменят работу транспорта на Троещине

15:16

В Киеве пройдет выставка редких фиалок

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus