КИЇВ

Експерти вважають, що 20-25 кандидатів у мери Києва є технічними

0

20-25 із 75 кандидатів у мери Києва є технічними. Про це сказали експерти  під час круглого столу "Роль технічних кандидатів на виборах мера" в прес-центрі «Українських новин».

Зокрема, прес-секретар Комітету виборців Олександр Черненко упевнений, що завданням саме 20-25 кандидатів у мери є обслуговування інтересів основних кандидатів. "Люди реєструються (кандидатами в мери), а потім ходять по штабах, пропоную свої послуги", - сказав він.

Технічними кандидатами від Олександра Турчинова Черненко назвав Олексія Артюхіна, Юрія Клейноса, Юрія Ключинського і Анатолія Тітечка, від Леоніда Черновецького - Богдан Бобровського, від Олександра Омельченка - Леоніда Омельченка.

На думку Черненка, завданням технічних кандидатів є ведення судових тяжб від свого імені на користь основних кандидатів, введення за їх квотами представників у дільничні виборчі комісії, створення хаосу і плутанини в день виборів.

Експерт вважає причиною великої кількості кандидатів легку процедуру реєстрації і незатратність цього процесу.

Директор Київського інституту проблем управління імені Горшеніна Кость Бондаренко виділяє 3 основних завдання технічних кандидатів. Зокрема, це відтягання голосів у основних кандидатів, розсіювання уваги виборців і внесення плутанини, злив інформації через них і використання їхніх виборчих фондів.

Він допустив, що штаби політичних сил перевіряють дієвість такого методу напередодні виборів Президента в 2010 році і мають намір використовувати його.

Бондаренко вважає, що ефективно боротися з явищем "технічні кандидати" неможливо.

У свою чергу, директор Агентства моделювання ситуацій Віталій Бала, директор PR-групи Polittech Тарас Березовець і головний редактор газети "Коментарі" Вадим Денисенко вважають Миколу Катеринчука технічним кандидатом Черновецького.

На їхню думку, про це свідчать ті факти, що в прохідній частині списку кандидатів у депутати Київської міської ради Блоку Катеринчука є 4 людини, які є близькими друзями або родичами представників команди діючого мера.

Також вони аргументують свою думку тим, що зовнішня реклама Катеринчука займає найвигідніші позиції в місті, тоді як без згоди влади Києва зробити це неможливо.

Як повідомлялось, раніше Катеринчук заявив, що не є технічним кандидатом Черновецького на виборах мера.

Вибори мера Києва і Київради відбудуться 25 травня.

У виборах мера братимуть участь 75 кандидатів, у виборах ради - 37 партій і блоків.

 

 

 

 

 

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:37

В переходе на Майдане Независимости появилась старая мозаика

17:18

Снег и крепкие морозы: погода на выходных в Киеве

16:58

Под Киевом поезд насмерть сбил парня в наушниках

16:41

В Киеве представили проект реконструкции парка имени Пушкина

16:21

В столице открылась выставка карикатур (ФОТО)

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus