КИЇВ

Малозабезпечені кияни оплчуватимуть цифрову «Волю» за пільговими тарифами

0

Київська міська державна адміністрація і найбільший оператор кабельного телебачення в Києві компанія "Воля" домовилися про пільгову оплату цифрового мовлення для малозабезпечених городян. Про це повідомляють «Українські новини».

Меморандум про співпрацю підписали перший заступник голови міськадміністрації Денис Басс і президент компанії Сергій Бойко.

Згідно з меморандумом, Київміськадміністрація зобов`язується сприяти поширенню цифрового мовлення на території Києва і надавати матеріальну допомогу малозабезпеченим у розмірі 30 грн. щокварталу для часткової оплати вартості послуг кабельного телебачення.

Зокрема, допомогу одержуватимуть більше ніж 160 тис. городян-пільговиків - інваліди війни, інваліди 1 і 2 групи, діти-інваліди і сироти, а також самотні громадяни, що перебувають на обліку в центрах соціального обслуговування пенсіонерів.

У свою чергу, "Воля" зобов`язується поетапно розширювати перелік пільговиків, що мають право на отримання послуг кабельного телебачення за зниженим тарифом.

Також "Воля" повинна встановити для цієї категорії пільговиків спеціальний тариф на соціальний цифровий пакет "Україна" і спеціальні умови підключення до телекомунікаційних мереж.

Як повідомлялось, "Воля" має намір збільшити кількість абонентів цифрового кабельного телебачення в Києві в 2 рази - до 600 тис. до 2009 року.

"Воля" надає послуги аналогового кабельного мовлення "Воля Кабель", цифрового мовлення "Воля Преміум ТБ", а також доступу до Інтернет по кабельних мережах під торговою маркою "Воля Бродбенд".

Кабельні мережі компанії "Воля" охоплюють більше ніж 560 тис. абонентів у Києві.

Група компаній "Воля" належить міжнародному інвестиційному фонду UGF (UkrainianGrowthFund), який перебуває в управлінні міжнародної компанії SigmaBleyzer.

 

 

 

 

 

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

16:23

В столичных парках появится несколько новых арт-объектов

16:17

В Киеве откроется выставка картин Николая Глущенко

15:42

Центр столицы охраняет тысяча правоохранителей

15:08

На карантин закрыто более 200 киевских школ

14:31

В столице пройдет первый фестиваль музыки Моцарта

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus