КИЇВ

На Горького та Черновоноармійській - односторонній рух

0

Відтепер на центральних вулицях столиці, Антоновича (колишня Горького) та Великій Васильківській (колишня Червоноармійська) автотранспорт рухатиметься в одному напрямку. Таким чином водії матимуть можливість їхати до центру міста від Либідської площі вулицею Червоноармійською, а у зворотному напрямку – вулицею Горького. У такому ж режимі працюватиме громадський транспорт. Про це «Київ.proUA.com» повідомили у прес-службі КМДА.

Для організації тролейбусного сполучення вулицею Горького побудовано нову тролейбусну лінію довжиною 3,4 км, рух тролейбусних маршрутів №12 та №40 продовжено до вул. Саксаганського, встановлено 2 нові зупинки автобусів та тролейбусів на вул. Червоноармійській. Загалом для введення одностороннього руху на зазначених вулицях виконано заміну світлофорів на 21 світлофорному об’єкті та від кореговано їх режим роботи, встановлено близько 600 нових дорожніх знаків та демонтовано 400 одиниць. Також комунальними службами міста нанесено відповідну дорожню розмітку та виділено окрему смугу для громадського транспорту.

Впровадження одностороннього руху дасть змогу скоротити затримки руху транспорту на перехрестях, збільшити пропускну спроможність на 20-50%, безперешкодно паркувати автотранспорт. Крім того це скоротить кількість ДТП, підвищить рівень безпеки руху та збільшить швидкість сполучення громадського транспорту. Загалом за 2008-2009 роки заплановано ввести односторонній рух ще на 61 вулиці в п’яти районах столиці.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:22

В Киеве водитель на скорости врезался в заправку

16:30

Кличко: Столичные дороги ремонтируют компании, которые могут гарантировать качество и срок эксплуатации

15:26

«Укрзализныця» запустит поезд «Киев-Бердянск-Покровск»

14:48

Киевские спасатели получили новую экипировку

14:04

В Киеве грабители напали с ножом на прохожего ради 20 гривен

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus