КИЇВ

Інвестора реконструкції Ленінградської площі вже обрали

0

Київська міська державна адміністрація вибрала компанію "Прем’єр-інвест" інвестором реконструкції Ленінградської площі в Дарницькому районі. Про це говориться у розпорядженні Київміськадміністрації, повідомляє «Главред».

Згідно з умовами конкурсу, проведеного Головним управлінням економіки і інвестицій, інвестор повинен реконструювати площу з урахуванням транспортної розв`язки і прилеглими до неї об`єктами комерційного призначення.


Загальна площа об`єкта інвестування складе 27,1 тис. кв. метрів, зокрема 18,9 тис. кв. метрів - готельно-офісний комплекс, 1,2 тис. кв. метрів - заклади громадського харчування, 7 тис. кв. метрів - торгово-розважальний комплекс.

Загальна орієнтовна вартість будівництва становить 120,6 млн. гривень (з ПДВ).

Крім того, інвестор повинен додатково фінансувати зовнішні роботи і підключення об`єкта до підведених інженерних мереж.

Разом з тим, в умовах конкурсу не вказані об`єкти і орієнтовні витрати інвестора, пов`язані безпосередньо з реконструкцією площі.

Після завершення будівництва ці об`єкти переходять у власність інвестора.

Інвестор повинен здійснювати будівництво разом з його замовником - комунальним підприємством "Київське інвестиційне агентство", яке є користувачем земельних ділянок під будівництвом. Інвестор має право оформити майнові права на об`єкти на будь-якому етапі будівництва.

Реконструкція Ленінградської площі передбачає будівництво 2-х естакад, що сполучають проспекти Возз`єднання і Гагаріна, проспект Гагаріна і Харківське шосе, а також тунеля, що сполучає Харківське шосе і проспект Возз`єднання.

Також при реконструкції площі планується ліквідувати світлофори на основних напрямах, що збільшить її пропускну спроможність і середню швидкість транспортного потоку.

Комунальна корпорація "Київавтодор" має намір реконструювати транспортну розв`язку на Ленінградській площі до 2012 року.

Вартість реконструкції розв`язки складе 377 млн. гривень.

 

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:22

В Киеве водитель на скорости врезался в заправку

16:30

Кличко: Столичные дороги ремонтируют компании, которые могут гарантировать качество и срок эксплуатации

15:26

«Укрзализныця» запустит поезд «Киев-Бердянск-Покровск»

14:48

Киевские спасатели получили новую экипировку

14:04

В Киеве грабители напали с ножом на прохожего ради 20 гривен

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus