КИЇВ

МНС планує створити мобільні рятувальні загони на мотоциклах (фото)

0

МНС працює над створенням мобільних рятувальних загонів на мотоциклах, заявив в інтерв’ю журналістам міністр з надвзичайних ситуацій Володимир Шандра, повідомили «Київ.proUA.com» у прес-службі МНС.

Згідно з повідомленням, вони зможуть швидко, оминаючи затори, прибувати на місця надзвичайних ситуацій, наприклад, пожеж, оцінювати їхні ступені та масштаби, передавати необхідну інформацію до пожежно-рятувальних частин тощо.

Міністр згадав резонансну пожежу, яка 14 травня сталася у столиці на вулиці Лютеранській. Парадокс, але через затори в центральній частині Києва пожежні машини з лівого берега добиралися на місце загоряння швидше, ніж із правого, - зауважив він.

За словами Шандри, МНС розглядає і можливості обладнати мотоцикли мобільних рятувальників пожежними рукавами, щоб качати воду з гідрантів на відстані 100 метрів і більше. Це дозволить оперативно розпочинати гасіння пожеж на нижніх поверхах будівель ще до приїзду пожтехніки.

За словами Шандри, мобільні рятувальні загони зможуть допомагати людям і під час пожеж на останніх поверхах багатоповерхових висоток. Зараз МНС вивчає досвід азербайджанських колег у створенні рятувальних підрозділів на мотоциклах, зокрема в Баку вже працює такий спецзагін.

Міністр також повідомив: «МНС разом із ДАІ розроблятиме систему заходів, які б забезпечили безперешкодне і швидке прибуття пожежних машин на місце надзвичайної ситуації. Йдеться, зокрема, і про додаткові смуги для пожежних машин на ключових магістралях міста, а також регулювання руху на перехрестях для пропуску пожежної та рятувальної техніки».

 

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:22

В Киеве водитель на скорости врезался в заправку

16:30

Кличко: Столичные дороги ремонтируют компании, которые могут гарантировать качество и срок эксплуатации

15:26

«Укрзализныця» запустит поезд «Киев-Бердянск-Покровск»

14:48

Киевские спасатели получили новую экипировку

14:04

В Киеве грабители напали с ножом на прохожего ради 20 гривен

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus