КИЇВ

На Позняках відкрили нову дитячу поліклініку

0

Київський міський голова Леонід Черновецький відкрив Дитячу поліклініку № 3 за адресою вул. Урлівська, 13 на Позняках у Дарницькому районі. Про це «Київ.proUA.com» повідомили в прес-службі КМДА.

Це перший сучасний лікувально-профілактичний заклад на Лівому березі, де створені умови не тільки для своєчасного визначення діагнозу, але й для проведення висококваліфікованого лікування дитини.

Поліклініка розрахована на 480 відвідувань за зміну і забезпечить медичним обслуговуванням 20 тис. дітей.

Загальна вартість будівництва - понад 80 млн. грн., зокрема лише на медичне обладнання витрачено 30 млн. грн.

Заклад має всі необхідні приміщення та найсучасніше обладнання для повноцінного медичного обслуговування дітей. У поліклініці передбачено:

сучасну клініко-діагностичну лабораторію; стоматологічне відділення; відділення променевої діагностики з комп`ютерним томографом; сучасне рентгенологічне обладнання, а також ультразвукові діагностичні апарати; відділення функціональної діагностики, яке забезпечене сучасними 12-канальними електрокардіографами; відділення денного стаціонару на 15 ліжок; відділення відновлювального лікування з магнітотерапією, апаратом для приготування кисневих коктейлів, залою для гідропатії, підводним душем-масажем, ваннами для новонароджених, басейном, кабінетами для масажу; відділення невідкладної медичної допомоги; інфекційне відділення.

Як повідомила заступник голови КМДА Ірена Кільчицька, для підвищення якості медичного обслуговування киян столична влада, зокрема, розробила програму реконструкції 26 медичних закладів, 18 з яких – міські клінічні лікарні та районні поліклініки.

Окрім того, київська влада збільшила фінансування столичної медицини більш ніж удвічі порівняно з 2005 роком – з 897 млн. грн. до 1 млрд. 907 млн. грн.  Асигнування на придбання лікарняних препаратів зросло з 122 млн. грн. до 252 млн. грн.

Середня заробітна плата київських медиків збільшилась в 2,4 рази порівняно з 2005 роком. Встановлена муніципальна надбавка в розмірі до 50% працівникам охорони здоров’я. Окрім того, Леонід Черновецький планує підвищити заробітну плату медичним працівникам вдвічі за рахунок муніципальної надбавки до зарплати у розмірі 100% посадового окладу.

 

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

18:26

Правозащитники вступились за цыган с Лысой горы

17:53

В Киеве завтра перекроют Южный мост и Харьковский путепровод

17:32

Небольшой дождь: погода на 25 апреля

16:57

Киевлян приглашают на пикник-пати в парк «Феофания»

16:18

Киевские власти прокомментировали возможное подорожание проезда в городском транспорте

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus