КИЇВ

Учора вночі в центрі Києва 2,5 години гасили житловий будинок (фото)

0

25 травня о  02 год. 51 хв. до Головного управління   МНС України в м. Києві надійшло повідомлення про пожежу в п’ятиповерховому житловому будинку за адресою вул. Михайла Коцюбинського, 9 (Шевченківський район).

За 5 хвилин на місце пожежі прибули перші  розрахунки пожежних-рятувальників.  На момент прибуття вогнеборців полум’ям була охоплена більша частина покрівлі будинку, вогонь швидко розповсюджувався по її дерев’яному обриштуванню. Було оголошено про підвищений ранг пожежі «Пожежа №2» і до місця виїхали додаткові пожежно-рятувальні розрахунки. Про це «Київ.proUA.com» повідомили в прес-службі головного управління МНС України в місті Києві.

Першочерговим завдання перед рятувальниками в таких випадках є евакуація людей з будинку та зупинення подальшого розповсюдження полум’я. Для цього  до будинку була пристановлена  пожежна техніка для роботи на висотах (колінчаті підіймачі та пожежні автодрабини). В результаті чітких та оперативних дій рятувальників з верхніх поверхів будинку вдалося евакуювати чотирьох його мешканців.

Пожежу гасили за класичною схемою: частина техніки була зосереджена  у дворі будинку, інша частина розміщувалась з його зовнішнього боку. Потужними водяними струменями з висотної пожежної техніки вогнеборці буквально відсікали полум’я  від іншої частини даху, що було досить складно, адже будинок старої забудови (побудований в 30-ті роки минулого століття) з дерев’яними перекриттями. В той самий час відділення рятувальників охолоджували водою перекриття нижніх поверхів.

Пожежу вдалося ліквідувати лише  на світанку,  о 05 год. 23 хв. В гасінні брали участь близько 70 рятувальників Головного управління МНС України в м. Києві на 10 одиницях основної та 10 – спеціальної техніки. На щастя, ніхто з людей не постраждав.

Як з’ясувалось, осередок пожежі був у квартирі, яка розміщувалась в надбудові житлового будинку. Під час пожежі квартира вигоріла повністю, звідти вогонь поширився на покрівлю.

Внаслідок пожежі вогнем пошкоджено і знищено 800 квадратних метрів надбудови та покрівлі будинку.  

Щодо причин займання стверджувати щось напевно поки що зарано. На місці працюють фахівці, які і з’ясують причини та обставини пожежі, а також розмір завданих збитків.

До речі, це не перший випадок пожежі в цьому будинку. В листопаді 2005 року, аби приборкати вогонь та врятувати людей, вогнеборцям знадобилось три години. Тоді під час гасіння було врятовано 13 людей, із них двох дітей.


Фото прес-служби Головного Управління МНС України в місті Києві


 

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

17:15

На четырех улицах Киева отключили холодную воду

16:22

На одной из столичных улиц разгрузят трафик

15:34

В центре Киева посадят деревья в память о бойцах АТО

14:16

В столице откроют выставку гигантских улиток

13:28

В Киеве повредили дамбу на Бортнической станции аэрации

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus