КИЇВ

Балога вважає, що Тимошенко та Луценко отримали від киян дуже чіткий сигнал

0

Глава Секретаріату Президента Віктор Балога констатує, що вибори міського голови Києва та Київради відбулися згідно з вимогами чинного законодавства, а хід голосування не дає підстав поставити під сумнів їх легітимність. Про це «Київ.proUA.com» повідомили у прес-службі глави держави.

«Вітаю киян із завершенням напруженої виборчої кампанії. Є надія на те, що новообрана столична влада працюватиме на інтереси громади та міста, дасть новий імпульс розвитку Києва, зможе розв’язати бодай частину складних завдань життєдіяльності багатомільйонного мегаполісу», - зазначив Балога.

Керівник Секретаріату відзначив, що Президент Віктор Ющенко протягом всієї виборчої кампанії орієнтував правоохоронні органи на протидію будь-яким намаганням фальсифікувати результати виборів або втручатися в роботу виборчих комісій, незалежно від того, з чийого боку робитимуться такі спроби.

«Усі виявлені порушення під час голосування будуть ретельно вивчені, їм буде дана належна правова оцінка. Розрахунок окремих політичних сил на те, що вони зможуть відшліфувати на київських виборах технології підкупу і маніпуляцій, не справдився. Правоохоронці прозвітують перед Президентом за свою роботу», - додав він.

Оцінюючи перші підсумки голосування, Балога звернув увагу на те, що відсутність єдиного кандидата від демократичних сил суттєво позначилася на показникові їх підтримки. За його словами, постійні внутрішні чвари в демократичному таборі також відштовхнули значну частину виборців.

«Невтішні результати на київських виборах тих політичних сил, які утворили більшість у Верховній Раді, переконливо свідчить про категоричне несприйняття суспільством постійного провокування конфліктів як способу ведення політичної боротьби. БЮТ і «Наша Україна - Народна самооборона» одержали чіткий сигнал: людям набридли сварки і розбрат, вони хочуть бачити у владі відповідальні політичні сили, які здатні працювати зважено, ефективно, в інтересах суспільства та країни. Кияни відмовили у підтримці тим, хто неспроможний до злагоджених дій на загальнодержавному рівні, і не захотіли переносити проблеми з парламенту й уряду в міську владу», - зазначив Балога.

Він не виключив імовірності того, що політичні сили, які досягли на виборах у столиці вельми скромного результату, намагатимуться через ініційовані ними судові процеси поставити під сумнів легітимність виборчої кампанії та її підсумок.

«Вже сьогодні ті, хто домагався переобрання влади в Києві та був упевнений у своїй переконливій перемозі, голосно заявляють про фальсифікації. Звісно, кожен учасник перегонів має право звернутися до суду зі скаргою на порушення. Однак якщо це робиться не для встановлення істини, а з метою виправдання власного програшу та створення піар-шуму, то сподівання на досягнення якогось позитивного ефекту від такого кроку марні. Часи вже не ті, і тужіння про вкрадену перемогу вже давно сприймаються людьми, як плач аутсайдерів», - відзначив він.

Також Балога наголосив, що по завершенні київських виборів парламентській коаліції та Кабінету Міністрів потрібно повернутися до виконання коаліційної угоди та зосередитися на розв’язанні невідкладних проблем. Зокрема, це прийняття змін до Державного бюджету, ухвалення першочергових законопроектів згідно із взятими зобов’язаннями, боротьба з інфляцією та зростанням цін. «Коаліція і сформований нею уряд мають, нарешті, покласти край внутрішнім баталіям і розпочати конструктивну роботу. Шоу, на зразок блокування парламенту, слід припинити, а не продовжувати, як би цього комусь не хотілося», – сказав Балога.

 

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

12:27

К уборке снега в Киеве привлекли 259 единиц снегоуборочной техники

11:40

На Севастопольской площади используют остановку в качестве вешалки

11:17

В Киеве временно ограничат движение на Южном мосту

10:44

Украинская актриса сыграет роль в нашумевшем блокбастере

10:16

Сотрудников аэропорта «Борисполь» отстранили от работы

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus